Wibratory wgłębne ze Szwecji

Szwedzka firma Swepac proponuje w swojej ofercie wibratory wgłębne zapewniające wytrzymałość betonu

Czym są wibratory wgłębne? To urządzenia, których zadaniem jest usuwanie pęcherzyków powietrza z mieszanki oraz zagęszczanie betonu. Zabieg ten zwiększa wytrzymałość popularnego stabilizatora, a wszystko po to, aby udało się osiągnąć mieszankę zgodną z wymaganiami jakościowymi.

Wibratory wgłębne szwedzkiego producenta zalecane są do stosowania na powierzchniach betonowych do wibrowania betonu o grubości powyżej 100 mm oraz tam, gdzie stosowane jest zbrojenie.

Swepac oferuje wibratory elektryczne i elektroniczne w szerokiej gamie średnic buław. Średnica buławy wibratora zależy od konsystencji oraz grubości wylewanej warstwy. Długość węża wibratora elektrycznego i elektronicznego wynosi 5 m. Firma umożliwia także zamówienie węża o innej długości.

Do napędu wibratorów elektrycznych Swepac oferuje przetwornice elektroniczne i rotacyjne. Gama produktów obejmuje również wibratory z wbudowaną przetwornicą elektroniczną.

W ofercie Swepac znajdziemy m. in. przenośny zespół napędowy do wibratorów wgłębnych PVD 600. To elektryczny zespół napędowy o mocy 600 W, zasilany prądem o napięciu 230 V.

Inne cechy charakterystyczne urządzenia to: zespół napędowy z wbudowaną przekładnią redukcyjną (funkcja wahadła w wibratorze gwarantuje niski poziom wibracji uchwytu i cichą pracę), wał i obudowa wibratora w jednym module (różne długości i średnice buław), zespół napędowy z dwoma pozycjami uchwytu: do podłóg i do ścian lub kolumn, wzmocniony kabel zapobiegający zginaniu.

PVD 600 posiada także pasek naramienny. Jest łatwy w obsłudze i umożliwia szybką wymianę wału wraz z buławą wibratora.

Specyfikacja techniczna:

do napędu: wału z buławą mechaniczną

zasilanie silnika elektrycznego: 230V, 1-fazowe 5

prędkość zespołu napędowego: 4400 obr

częstotliwość buławy: 12000 wib.

moc: 0,6 kW

masa zespołu napędowego: 3 kg

długość wałów: 1, 2, 3, 4 m

średnice buław: 28, 38, 45 mm

 

Swepac s nya lokaler liten bild 300x152 na portal

 

Swepac to szwedzka firma posiadająca doświadczenie w produkcji maszyn. Opracowanie produktów oraz ich montaż odbywa się w zakładzie w Ljungby w Szwecji. Firma posiada certyfikaty ISO 9001 i 14001.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL