90 tysięcy betoniarek

 

Liebherr oddał w ręce klienta swoją 90-cio tysięczną betoniarkę. Maszyna trafiła do firmy Transbeton z Laupheim w Niemczech - był to model HTM 1004 ZA.

 

Firma należąca do Reinholda Brehma jest lojalnym klientem marki już od 50 lat. Dlatego właśnie dla właściciela kupno "okrągłego" egemplarza było bardzo ważne. Obecnie Transbeton dysponuje już flotą około 20 betoniarek i paru stacji mieszania betonu - wszystko spod dachu Liebherr.

 

Pan Brehm tak mówił o swoim najnowszym nabytku: "Zawsze mam dwie takie maszyny w swojej flocie. To zwiększa nasze możliwości transportowe dla większych stacji betoniarskich. Jeśli ładunek nie jest aż tak ciężki, używamy innych ciągników do transportu żwiru lub cementu. To powoduje, że firma jest o wiele bardziej elastyczna."

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL