Już w kwietniu rusza kolejna edycja konkursu BIG BAU MASTERS!

W dniach 15 – 17 kwietnia 2016 roku podczas targów Building Solutions w Międzynarodowym Centrum Targowo – Konferencyjnym WARSAW EXPO w Nadarzynie o tytuł Mistrza zmagać się będą operatorzy maszyn roboczych.

BIG BAU MASTERS 2016 to już piąta edycja konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych z Ostrowca Świętokrzyskiego. Stowarzyszenie było inicjatorem konkursów dla operatorów, które cieszą się ogromną popularnością.

W tym roku atrakcji z pewnością nie zabraknie. W szranki staną także zwycięzcy poprzednich edycji. Czy zachowają tytuł Mistrza? Czy może znajdzie się ktoś, kto ich pokona? Zapowiada się zacięta walka, którą podsycać będą niezwykle atrakcyjne nagrody. Niech zwyciężą najlepsi!

Uczestnicy konkursu będą mieli okazję wziąć udział w zapierających dech konkurencjach, takich jak: jazda ładowarką o sterowaniu burtowym po specjalnie przygotowanym torze przeszkód czy nawiązującym do Mistrzostw Europy turnieju strzelców przewidzianym dla operatorów koparki kołowej. Oprócz zmagań na koparce kołowej i ładowarce podziwiać będziemy także rywalizację operatorów w konkurencji przewidzianej dla królowej maszyn roboczych koparko-ładowarce.

W przerwach między konkurencjami odbywać się będą dynamiczne pokazy pracy maszyn roboczych.

Zmagania pretendentów do tytułu Mistrza obserwować będziemy przez dwa pierwsze dni (15 i 16 kwietnia), trzeciego dnia odbędą się pokazy  Mistrzów. Będzie na co popatrzeć!

Do udziału w BIG BAU MASTERS zapraszamy wszystkich, którzy na co dzień wykonują pracą operatora: czekamy na zgłoszenia indywidualne, jak również na zgłoszenia operatorów wytypowanych przez firmy - to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania umiejętności swoich pracowników. Do uczestnictwa w naszym konkursie zachęcamy szczególnie kobiety – operatorki, które z pewnością będą stanowić poważną konkurencję dla swoich kolegów.

Do Międzynarodowego Centrum Targowo – Konferencyjnego WARSAW EXPO w Nadarzynie zapraszamy operatorów wraz z własną drużyną kibiców, bo BIG BAU MASTERS to również okazja do spędzenia czasu wspólnie z rodziną. Nikt nie kibicuje tak jak żona, mąż, dzieci czy rodzice!

Odkryj w sobie moc i zgłoś się już dziś! Może to Ty będziesz nowym Mistrzem?!

Szczegóły podamy w kolejnych wiadomościach.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL