Kursy z zakresu badań nieniszczących uruchomiła Akademia UDT w Oddziale terenowym w Warszawie.

UDT poinformował, że ośrodek szkoleniowy i egzaminacyjny w Oddziale UDT w Warszawie realizuje szkolenia z zakresu NDT przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych według normy PN-EN ISO 9712 w metodzie wizualnej (VT1+2; VT2R; VT3) i ultradźwiękowych pomiarach grubości stopień 1. (UTT1) oraz kursy i certyfikację na stopień 2. (UTT2).

Więcej informacji na stronie udt.gov.pl

 

 

(fot. górne ilustracyjne)

TOMPOL-jedna z lubelskich firm wspierających Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR” swoim klientom oferuje m.in. serwis maszyn budowlanych.

TOMPOL dysponuje zapleczem serwisowym oraz wykfalifikowanym personelem. Dzięki samochodom serwisowym pracownicy firmy mogą usunąć usterkę w miejscu postoju maszyny.

TOMPOL świadczy m.in. takie usługi serwisowe, jak:

– Przeglądy okresowe gwarancyjne, pogwarancyjne (co 250, 500, 1000, 2000 oraz 6000),

– Pełna diagnostyka maszyn,

– Hydraulika siłowa,

– Naprawa silników,

– Skrzynie biegów

– Regeneracja mostów – zwolnic

– Sworzniowanie i tulejowanie

– Pomoc w sprawdzeniu stanu technicznego maszyny przed zakupem oraz obliczenie realnej wartości maszyny,

-Autoryzowany Serwis Maszyn BOMAG, TEREX, TAKEUCHI.

Ponadto, w momencie kiedy maszyna wymaga dłuższego serwisowania, TOMPOL oferuje wypożyczenie sprzętu zastępczego na preferencyjnych warunkach.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kafary powstała platforma, która stanowi największą bazę kafarów w Polsce, ułatwia zaplanowanie wypożyczenia maszyny na czas.

Kafary.eu zrzesza firmy, które świadczą usługi kafarownia i udostępniają maszyny. Platforma jest projektem, który wyszedł naprzeciw potrzebom inwestorów, generalnych wykonawców projektów, a także firmom współpracującym, a nie posiadającym własnego sprzętu.

Ogólnopolski kalendarz dostępności maszyn i operatorów, informacji o lokalnych dostawcach, umożliwia pomoc w wykonaniu usługi na czas i z najniższymi nakładami inwestycyjnymi.

Hammer to bogata oferta telefonów komórkowych i smartfonów, które wyróżnia: wysoka odporność na upadki (drop test do 1,5 m-smartfon i do 2 m -telefon), wodoszczelność i pyłoszczelność potwierdzona certyfikatem IP oraz IK, czysty oraz b bezpieczny i certyfikowany Android w przypadku smartfonów, klasyczna klawiatura w telefonach.

Do wyboru pośród smartfonów modele: Active 2 LTE, Blade 2 PRO, Energy 18x9, Blade, Energy, Active, Iron 2, Titan 2, Energy 3G w cenie od kilkuset złotych do blisko dwóch tysięcy złotych. Telefony: Hammer 4, Patriot, Bow+, Hammer 3+, Hammer 3. Hammer 2+, Hammer 2, Hammer, Hammer Delta – ich cena wacha się w granicach 200 zł.

Szeroki wybór modeli pozwala dopasować telefon lub smartfon do własnych potrzeb oraz warunków pracy.

Firma mPTech została wyróżniona w ubiegłym roku godłem Konsumenckim Lidera Jakości 2018 w kategorii „Polscy producenci smartfonów i telefonów komórkowych”! Marka Hammer została natomiast uznana za „Męską markę roku 2018”.

mPTech posiada dziesięcioletnie doświadczenie, a jej produkty sprzedawane są w blisko 20 krajach w Europie.  

Firma Torus oferuje system monitorowania ciśnienia i temperatury w oponach ContiPressureCheck. System polecany jest użytkownikom maszyn budowlanych, przeładunkowych oraz samochodów ciężarowych.

Został stworzony przez markę Continental i zapewnia przedłużenie żywotności opon o około 25 procent. Specjalne urządzenie montowane jest w oponie i sprawdza jej stan oraz informuje użytkownika o bieżącej temperaturze i ciśnieniu ogumienia. Jeśli wskaźniki są nieprawidłowe, system przekazuje informacje o tym fakcie, która pojawia się na wyświetlaczu dostępnym w kabinie pojazdu. W ten sposób można od razu zareagować i podjąć właściwe kroki – i w ten sposób zapobiec uszkodzeniu opony.

Czujnik należy zainstalować od wewnętrznej strony opony, dzięki temu dokładność pomiaru jest wysoka. Czas pracy czujnika to 600 000 km, czyli 6 lat.

ContiPressureCheck może być stosowany w: ładowarkach, wozidłach, autobusach, samochodach ciężarowych, ciągnikach, naczepach czy wózkach widłowych.

Firma Torus podkreśla zalety systemu. Należą do nich przede wszystkim możliwość bieżącego monitorowania ciśnienia i temperatur w oponie, a co się z tym ściśle wiąże – szybkiej reakcji i zapobieganiu poważnym uszkodzeniom opon. Kolejną zaletą jest obniżenie kosztów związanych z naprawą zniszczonego ogumienia czy ewentualnie zakupem nowego. Dodatkowym plusem jest zmniejszenie zużycia paliwa oraz zwiększenie uzyskiwanych przebiegów. I co ważne podczas codziennej pracy- system umożliwia obniżyć koszty, które wynikają z przestoju maszyny w sytuacji uszkodzenia ogumienia.

 

 

(fot. górne źródło: Torus)

Caterpillar pod koniec minionego roku wprowadził nowy pakiet technologii Cat® Connect, który umożliwia zdalną diagnostykę sprzętu oraz aktualizację oprogramowania w celu ograniczenia przestojów maszyny i silnika oraz zwiększenia efektywności pracy.

Nowa usługa umożliwia zdalne rozwiązywanie problemów oraz zdalną aktualizację oprogramowania, wykorzystujące dane telematyczne w celu umożliwienia dealerom Cat zdalnego utrzymywania maksymalnej sprawności i wydajności sprzętu.

-Niesprawna maszyna lub niedziałający silnik nie przynoszą klientowi dochodów, co znajduje odzwierciedlenie w opłacalności prac wykonywanych przez firmę. Usługi zdalnego serwisowania stanowią rozwiązanie zapewniające skuteczne i wydajne serwisowanie sprzętu- twierdzi Herwig Peschl, kierownik ds. globalnego marketingu Caterpillar. -Klienci mogą nadal korzystać ze swoich maszyn podczas przeprowadzania przez dealera przeglądu i diagnostyki kodów usterek z własnego biura. W wielu przypadkach, jeśli wymagana jest naprawa, dealer może wysłać właściwego technika, wyposażonego w odpowiednie części i narzędzia, do dokonania pełnej naprawy maszyny lub silnika za pierwszym razem, umożliwiając zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

- Usługa zdalnego rozwiązywania problemów Cat jest obecnie dostępna w przypadku koparek nowej generacji, natomiast usługa zdalnej aktualizacji oprogramowania Cat jest dostępna dla koparek nowej generacji i koparek hydraulicznych 336F XE, równiarek samobieżnych z serii M3, ładowarek kołowych średniej wielkości z serii L i M od modeli 950M do modeli 972 XE, a także dla 10 modeli silników olejowych i gazowych. Nowe usługi zdalnego rozwiązywania problemów i aktualizacji oprogramowania są obsługiwane przez maszyny i silniki z fabrycznie wbudowaną kartą PLE641 lub PLE742 i oprogramowaniem telematycznym w wersji 2017B lub nowszej. Wraz z kolejnymi aktualizacjami usługi zdalnego serwisowania będą dostępne dla kolejnych sprzętów – poinformowała Caterpillar

Nowe minikoparki z serii E firmy Volvo Construction Equipment zostały stworzone do ciężkiej pracy w ciasnych i trudnodostępnych miejscach. Ich dużą zaletą są niskie koszty  codziennej eksploatacji.

W skład serii wchodzą modele: EC15E, EC18E i EC20E – są niewielkie, ale i wytrzymałe, zastępują poprzednią rodzinę D, oraz model ECR18E o małym promieniu obrotu – to nowa maszyna w rodzinie małych koparek Volvo CE.

- Wszystkie modele z serii E zbudowano na tej samej, wytrzymałej platformie. Stalowe panele otaczające maszynę są bezpiecznie cofnięte o 10 mm za stosowany wyłącznie przez Volvo wysoki przeciwciężar z żeliwa, który skutecznie chroni maszynę i zapewnia stabilność podczas kopania. Przy całkowitej wysokości tylko nieznacznie przekraczającej 2 m i zdolności do zsunięcia podwozia na szerokość mniejszą niż 1 m nowe modele są w stanie wjechać nawet do bardzo ciasnych miejsc pracy. Po zajęciu docelowej pozycji operator może rozszerzyć podwozie do 1,35 m, aby uzyskać lepszą stabilność. Maszynę zaprojektowano tak, aby prawy narożnik ramy, punkt obrotu i siłownik zawsze pozostawały pomiędzy gąsienicami. W efekcie operator dysponuje jak najlepszą widocznością i łatwiej jest uniknąć uszkodzenia maszyny w trakcie robót w pobliżu przeszkód – informuje firma VOLVO CE.

volvo ec18e

volvo minikoparki seria e specyfikacje

Międzynarodowe Targi „Maszyny budowlane i technologie – BuildTech 2019 startują w Uzbekistanie 27 lutego. Potrwają do 1 marca.

Targi obejmują takie sektory jak: materiały budowlane, wyposażenie wnętrz i design, oświetlenie architektoniczne i dekoracyjne, elektryka, okna, drzwi i fasady. Ich uczestnicy mają wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów z profesjonalistami z całego świata i lepszego poznania możliwości rozwoju biznesu w Uzbekistanie. Dodatkową zaletą BuildTech jest to, że impreza odbywa się równolegle z dużą ekspozycją budowlaną w Uzbekistanie - Uzbuild.

Wystawa jest corocznie odwiedzana przez menedżerów wiodących firm w branży, importerów i dystrybutorów. Mają oni okazję zapoznać się z szeroką gamą produktów budowlanych i znaleźć swoich partnerów do kontaktów i współpracy.

Zalety udziału w targach to przede wszystkim możliwość osiągniecia celów biznesowych takich, jak:

-znalezienie nowych klientów

-poznania partnerów i klientów

- poprawienie widoczności marki swojej firmy, produktów lub usług

-wspieranie wizerunku firmy

-uruchomienie nowego produktu lub usługi

-przestudiowanie działalności zawodowej konkurentów

-badanie zapotrzebowania na nowy produkt lub usługę

-wejście na nowy rynek

Działy targów:

-Systemy i maszyny do budowy dróg

-Koparki, ładowarki i inny sprzęt do robót ziemnych

-Maszyny do naprawy i konserwacji dróg

-Transport budowlany i specjalistyczny, wozidła sztywne i przegubowe

-Maszyny do układania bezwykopowych linii komunikacyjnych

-Sprzęt wiertniczy

-Pompy i sprzęt do wykopywania wyrobisk i prac podziemnych

-Wciągniki mobilne i stacjonarne oraz inne urządzenia dźwigowe

-Sprzęt do produkcji betonu

-Sprężarki, generatory, przenośne zasilacze, narzędzia pneumatyczne i hydrauliczne oraz silniki

-Urządzenia do niszczenia i rozbiórki

-Systemy nawigacyjne, maszyny pomiarowe i przyrządy pomiarowe

-Sprzęt do kruszenia i przesiewania

-Sprzęt do transportu pojazdów, maszyn i materiałów

-Części zamienne i elementy do maszyn

-Wynajem maszyn budowlanych i sprzętu

-Usługi finansowe i ubezpieczeniowe oraz leasing maszyn budowlanych.

 

 

(fot. górne ilustracyjne)

Już 2 marca, czyli w sobotę w Borsku na Pomorzu startuje Konferencja dla zuli. Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR” zaprasza na tę imprezę wszystkich operatorów. Wstęp darmowy!

Impreza odbywać się będzie w Borsku na terenie lotniska w godzinach 9-16. Konferencja dla zuli to niesamowite pokazy maszyn leśnych. W programie:

-pokaz finałowy w lesie

-wystawa maszyn- harwestery,  forwardery, skidery, ciągniki, przyczepy leśne, rębaki, sadzarki, pługi, pilarki, siekiery

-Polish Forestry Challenge – zawody operatorów maszyn leśnych

Impreza skierowana jest do całych rodzin, nie zabraknie cateringu, strefy dla dzieci, konkursów dla publiczności.

Organizator: Nowa Gazeta Leśna

Patronat honorowy: Wójt Gminy Karsin oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Gdańsk

Patronat medialny: firmylesne.pl

konferencja dla zuli

Urząd Dozoru Technicznego zapewnia najszerszą ofertę szkoleń technicznych w Polsce, które dopasowuje do potrzeb i oczekiwań klientów. Oferta UDT to ponad 100 programów szkoleń dedykowanych konkretnym branżom przemysłu. Sprawdź katalog szkoleń na 2019 rok.

KATALOG SZKOLEŃ UDT NA 2019 ROK

Szkolenia UDT adresuje przede wszystkim do: kadry zarządzającej, teamów odpowiedzialnych za BHP i utrzymanie ruchu, specjalistów technicznych, użytkowników urządzeń technicznych. Do odbiorów szkoleń należą przedsiębiorstwa zajmujące się projektowaniem, wytwarzaniem, naprawą, modernizacją, instalowaniem, eksploatacją urządzeń technicznych oraz wprowadzaniem nowych wyrobów na rynek.

Sunward Polska przystąpiła do grona firm wspierających Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

Oferta firmy obejmuje dystrybucję różnych modeli profesjonalnych maszyn Sunward, jak również profesjonalną naprawę i konserwację w ramach prowadzonego serwisu. Dodatkowo firma realizuje sprzedaż osprzętu i części zamiennych do maszyn.

W jej ofercie znaleźć można m.in. wysokowydajne koparki (w tym mini- i midikoparki, koparki kołowe i koparki pływające), ładowarki, równiarki drogowe, frezarki asfaltu, palownice, wiertnice. Sunward może pochwalić się najwyższą jakością wszystkich swoich maszyn, dzięki stosowaniu zgodnych z najnowszymi światowymi standardami komponentów i nowoczesnych rozwiązań.

Urząd Dozoru Technicznego uruchomił portal, za pomocą którego można składać wnioski online dotyczące m.in.: SZWO i F-GAZ’ów, OZE oraz inspekcji.

Wnioski składane drogą elektroniczną powinny być podpisane podpisem elektronicznym tj. profilem zaufanym lub certyfikatem kwalifikowanym – przypomina UDT.

Internetowy portal Urzędu Dozoru Technicznego eUDT zapewnia:  dostęp do informacji o Twoich urządzeniach w jednym miejscu przez cały rok 24h na dobę,  szybki dostęp do finansów (saldo rachunku, wpłaty, rachunki/faktury), możliwość wyświetlania i pobierania dokumentów UDT, alerty, dzięki którym  nie zapomnisz o ważnych datach dotyczących Twoich urządzeń, elektroniczną korespondencję z UDT.

Portal eUDT jest dostępny pod adresem: https://eudt.gov.pl/

BUDMA - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury startują w Poznaniu już 12 lutego i potrwają do 15 lutego. Święto branży budowlanej zainauguruje III edycja Forum Gospodarczego Budownictwa „Build4Future”.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA oraz III Forum Gospodarcze Budownictwa „Build4Future” to wyjątkowa okazja dla pracowników i miłośników branży budowlanej do zapoznania się w jednym miejscu z szeroką i kompleksowo zaprezentowaną ofertą w tej dziedzinie.

W programie m.in. prezentacje przedstawiane przez ekspertów czy panele dyskusyjne, które będą niepowtarzalną okazją do merytorycznej dyskusji przedstawicieli administracji publicznej z przedsiębiorcami. Nie zabraknie ciekawych tematów do dyskusji: konkurencyjność polskich firm budowlanych i producentów wyrobów budowlanych na rynkach eksportowych, przyszłość branży budowlanej, rozwój polskich firm budowlanych, nowe wyzwani dla budownictwa energooszczędnego oraz cyfryzacji w budownictwie.

Plan imprezy oraz więcej szczegółowych informacji jest dostępnych na stronie:

https://build4future.pl/

(fot. górne - zdjęcie obrazujące)

Szykujcie się na 6 edycję eROBOCZE SHOW. Kierunek – Górny Śląsk. Startujemy na początku czerwca. Już dziś zapraszamy na to największe wydarzenie plenerowe maszyn, urządzeń i sprzętu roboczego.

Jesteście ciekawi TESTÓW, POKAZÓW i KONKURSÓW? To właśnie na eROBOCZE SHOW uczestnicy imprezy mają wyjątkową okazję wziąć udział w tych i wielu innych wydarzeniach, które odbywają się w ciągu jednego dnia na obszernej przestrzeni. Organizatorzy zawsze szykują dla was  kilka bardzo ciekawych niespodzianek. Więcej szczegółów o zbliżającej się 6 edycji eROBOCZE SHOW niebawem.

Tymczasem zachęcamy do przeczytania informacji o poprzedniej edycji, która odbyła się jesienią minionego roku w Turku.  Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji być z nami podczas tej imprezy, to gorąco zachęcamy do lektury.

Pamiętajcie, że wstęp na eROBOCZE SHOW jest zawsze DARMOWY!

5 edycja eROBOCZE SHOW w Turku – przeczytaj więcej!

DT Automatyzacja zaprasza na szkolenie, które odbędzie się: 25.01.2019 – Wielkopolskie, 01.02.2019 – Pomorskie, 08.02.2019 – Podkarpackie. Jeśli jesteś posiadaczem karty SOMR, to po podaniu jej numeru otrzymasz 100% zniżki.

Szkolenie rozpoczyna się o 9 rano. W programie między innymi:

-Budowa i zagęszczanie w budownictwie podziemnym,

-Ulepszanie gruntu w budownictwie podziemnym,

-Cyfrowy plac budowy - sterowanie 3D.

Poniżej szczegółowy plan szkolenia oraz dane kontaktowe.

dt automatyzacja szkolenie 25 stycznia

 

DT Automatyzacja jest oficjalnym partnerem firmy MTS oraz OilQuick. Firma zajmuje się automatyzacją w budownictwie infrastruktury podziemnej i drogowej. Jej oferta obejmuje m.in. pełnohydrauliczne szybkozłącza, wysokowydajne zagęszczarki gruntu (opatentowane rozwiązania), łyżki przesiewające oraz dozowniki służące ulepszaniu gruntów.

ASbud zachęca do korzystania z darmowego Planu Ochrony dla maszyn. CASE ProTech 4 to pierwszy plan ochrony ciężkich maszyn w branży.

Plan obejmuje: 1+3 lata, 6000 godzin, układ napędowy + hydrauliczny. CASE ProTech zawiera też bezpłatny abonament SiteWatch. CASE ProTech 4 to unikalny program wsparcia dla sprzętu ciężkiego, który wspomaga firmy w bardziej wydajnym zarządzaniu flotą maszyn przy mniejszych zasobach.

Szczegóły dotyczące planu znajdują się u dealera.

System 2D GCS900 (lasery) umożliwia kontrolę wysokości i nachylenia lemiesza spycharki. Może składać z dwóch odbiorników laserowych lub jednego odbiornika laserowego sprzężonego z czujnikiem nachylenia poprzecznego – zależy od konfiguracji systemu.

Odbiornik laserowy montowany jest na maszcie elektrycznym, dzięki czemu zapewnia maksymalną elastyczność pracy. Wyświetlacz maszynowy CB450 lub CB460 umieszczony w kabinie podaje wysokość i nachylenie lemiesza w czasie rzeczywistym. Natomiast w trybie automatycznym zapewnia szybką i precyzyjną realizację płaszczyzny i w ten sposób eliminuje możliwość nadmiernego wybrania bądź nadłożenia materiału.

System 2D GCS900 można rozbudować do systemu 3D. Zastosowanie 2D GCS900:

 -proste podłoża,

-tereny sportowe,

-budowa dróg,

-budynki handlowe,

-nasypy.

System 2D GCS900 można konfigurować. Pojedynczy odbiornik laserowy i czujnik nachylenia: System z jednym odbiornikiem laserowym sprzężonym z czujnikiem nachylenia poprzecznego lemiesza. Umożliwia wykonanie stoków i wyrównania końcowego. System z dwoma odbiornikami laserowymi: System z dwoma odbiornikami laserowymi umożliwia wykonanie prac wymagających dużej precyzji. Umożliwia realizację zadanej płaszczyzny bez względu na kierunek jazdy maszyny.

Więcej informacji na stronie: https://www.sitech-poland.pl

Wilhelm Schafer w swojej ofercie posiada wielozadaniowe i ekonomiczne maszyny – Dumpery. Skuteczne i niezawodne podczas wszelkiego rodzaju prac ziemnych.

Dumpery Schafer sprawdzają się na każdej budowie, podczas kształtowania krajobrazu i ogrodów, a także przy budowie tunelu czy remoncie budynku. Prezentujemy model D650.

Dumper D650  wyróżnia kompaktowy design dla różnych zadań. D650 jest seryjnie wyposażony w silnik diesla marki. Kolebka jest bardzo stabilna i hydraulicznie wychylna. Wyposażony w dźwignie dla pełnohydraulicznego napędu. Posiada wahadłowo zawieszone rolki prowadzące. Waga maszyny wynosi 415 kg, ale 600 kg masa załadunku.

Dane techniczne modelu D650:

Kategoria: Dumper

Nazwa: D 650 D

Masa eksploatacyjna: 415 kg

Ruchome obciążenie użytkowe: 600 kg

Wysokość maszyny: 1130 mm

Szerokość maszyny: 730 mm

Napęd jezdny: Hydrostat

Moc silnika: 4,9 kW / 6,7 KM

JCB 8026 CTS to pierwsza maszyna o tradycyjnym zachodzeniu z tyłu podczas obrotu w bieżącej klasie urządzeń o wadze 2,5–3,5 ton. Wraz z wagą transportową waży 2,7 ton. Maszyna ta jest jedną z największych, które można holować przyczepą o DMC 3,5T.

JCB 8026 CTS pod wieloma względami jest podobna do 8025. W nowej mini koparce kluczowe elementy zostały ulepszone. Wyposażona została w umieszczony poprzecznie silnik Perkins z serii 400 o mocy 18,4 kW zgodnym z normą Tier IIIa, który dostarcza 96 Nm momentu obrotowego przy 1800 obr./min. Jak zaznacza Interhandler JCB, zachodzenie z tyłu podczas obrotu większe o 470 mm niż w modelu 8025 ZTS w połączeniu z bardzo niskim środkiem ciężkości zapewnia o 19% większe możliwości podnoszenia niż lider rynku.

W JCB 8026 CTS  wysięgnik oraz ramię mają głębokość kopania 2,74 m, zasięg 4,77 m oraz wysokość zrzutu 3,22 m. Mini koparkę wyróżnia doskonały obrót łyżki oraz wiodące w swojej klasie siły zrywania, co czynią ją wysoce produktywną maszyną.

Ponadto do modelu JCB 8026 CTS bardzo łatwo można zamontować młoty, zagęszczarki oraz inne osprzęty. Dzięki temu maszyna jest wszechstronna i bardzo funkcjonalna.

Nową mini koparkę wyróżnia także nowy projekt podwozia, który wykorzystuje 3 rolki dolne, 1 rolkę górną oraz prowadnice koła pasowego luźnego o wysokiej wytrzymałości, a także napinacze smarne.

Więcej informacji na stronie: http://www.interhandler1.stronazen.pl/

Zoomlion T320-16 z pomocą Demag AC350SSL opuszcza Dąbrowę Górniczą. Zobaczcie zdjęcia!

Sprawdź specyfikacje Zoomlion T320-16.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

Strona 1 z 60

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL