MŁOTY HYDRAULICZNE DHB Z KOREI DO POLSKI

DHB Polska zadbała o wysoką jakość młotów hydraulicznych sprowadzanych z Korei do Polski. Dzięki temu klienci firmy mają gwarancję, że młoty zostały wyprodukowane w Korei. Proces ich pakowania można obejrzeć w załączonej galerii zdjęć.

DHB dysponuje szerokim zapleczem magazynowym ponad 100 sztuk. Dzięki temu firma jest w stanie zrealizować zamówienie w ciągu 24h. Transport młotów i części zamiennych odbywa się drogą morska. Młoty są pakowane w skrzynie transportowe, wyłożone specjalnym tworzywem odciągającym wilgoć i zabezpieczające przed uszkodzeniem. Młoty posiadają certyfikat pochodzenia, dzięki temu klienci mają pewność, że zostały wyprodukowane w Korei.

W drugiej połowie maja odbyło się pakowanie w fabryce kolejnej dostawy młotów hydraulicznych DHB.

Młoty hydrauliczne DHB cieszą się dużą popularnością. Ostatnio został zamontowany u klienta w Ołomuniec młot DHB 100S. Trafił tam dzięki współpracy czeskiego dilera i serwisanta DHB. Ze względu na świetne parametry, wykonanie i konkurencyjną cenę młoty DHB zdobywają uznanie na czeskim rynku.

123456

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL