Nowa nazwa – ta sama jakość

W ostatnim czasie spółka Camoplast Solideal zmieniła swoją nazwę. Zmiana ta dotyczy także polskiego oddziału Solideal Polska S.A., którego nazwę zastąpiono inną: Camso Polska S.A.

Po upływie okresu przejściowego nazwa Camso stanie się również marką dla wszystkich wytwarzanych opon, gąsienic i systemów gąsienicowych.

Zmiana nazwy spółki idzie w parze z wysiłkiem, który firma wkłada w 11 % światowego rynku opon i gąsienic: w rynek off-the-road. Nowa nazwa, jak twierdzą pracownicy, podkreśla to, co najlepsze w Camoplast i Solideal.

Przedstawiciel znajdującej się w Kanadzie centrali firmy zaznacza, że owo skoncentrowanie działań pozwala na: „tworzenie dogłębnej wiedzy o rynku OTR, umożliwiając firmie identyfikację bardzo specyficznych potrzeb swoich klientów, a co za tym idzie, możliwość rozwoju wydajnych opon i gąsienic”.

– Wprowadzenie Camso podkreśla sukces, jaki osiągnęła nasza firma w ciągu zaledwie kilku lat. Staliśmy się drugą na świecie co do wielkości firmą produkującą wyspecjalizowane opony, gąsienice i systemy gąsienicowe do pojazdów segmentu off-the-road- wyjaśnia prezes i dyrektor generalny Pierre Marcouiller.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL