Gulf – oleje i smary Nr1 do pojazdów i maszyn

Oil Center posiada w swojej ofercie jeden z najlepszych olejów i smarów – Gulf. Produkty Gulf spełnią najnowsze normy jakościowe i proekologiczne. Ponad 100 oficjalnych dystrybutorów na całym świecie dostarcza Gulf klientom.

Gulf  to oleje i smary do zastosowań w  przemyśle, motoryzacji i rolnictwie. Wszystkie produkty tej marki posiadają aprobatę największych światowych producentów pojazdów i maszyn. O dostępny asortyment dbają najlepsi inżynierowie i technicy, którzy ciągle pracują nad utrzymaniem i poprawą jakości produktów naftowych Gulf.

Jednym z sektorów, który na dużą skalę stosuje produkty Gulf są pojazdy ciężarowe. Gulf oferuje oleje do praktycznie każdego rodzaju ciężarówek, autobusów, a także innego rodzaju pojazdów ciężarowych do pracy w najcięższych warunkach. Wiele z olejów tej marki zostało zatwierdzonych przez wiodących producentów silników: Mercedes Benz, MAN, MTU, Cummins, Detroit Diesel oraz Mack.

Oferta Gulf obejmuje: oleje i smary od szerokich zastosowań dla nowoczesnych flot po pojazdy specjalistyczne operujące w ciężkich warunkach, szeroki zakres wysokiej jakości olejów przekładniowych oraz bezcynkowe smary dla nowoczesnych wysokoobrotowych silników diesla używanych w sieciach kolejowych.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL