Strefa Operatora Stalowa Wola coraz bliżej

Już za niespełna dwa tygodnie startuje Strefa Operatora Stalowa Wola. Trwają zapisy. Miejsc jest coraz mniej. Zapisujcie się poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

Już 9 czerwca spotykamy się w Stalowej Woli. W specjalnym pokazie zaprezentują się maszyny budowlane w programie z mistrzami crossowymi.

Uczestnicy imprezy będą zwiedzać fabrykę w Stalowej Woli, każda grupa będzie liczyła 50 osób i zostanie oznaczona literą alfabetu. Do obejrzenia będzie produkcja na cały świat koparek, ładowarek oraz spycharek. Linia produkcyjna w tym czasie będzie normalnie działać. Dla bezpieczeństwa  zwiedzających trzeba będzie założyć okulary ochronne oraz kamizelki.

Dowiedz się więcej o Strefie Operatora Stalowa Wola 9 czerwca.

Tutaj znajdziesz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

1

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL