Budimex ma jednych z najlepszych monterów rusztowań

Dwie ekipy Budimeksu z budowy drogi S51 na odcinku Olsztyn- Olsztynek zdobyły I i IV miejsce w II Mistrzostwach w Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2018 w Olsztynie – poinformowała firma.

Podczas mistrzostw zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach. Dwie z nich związane były z budową konstrukcji z rusztowania ramowego przyściennego oraz modułowego, a także  z wiedzy teoretycznej. Kryterium zmagań to wykonanie rusztowania w sposób dokładny, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nie była to rywalizacja na czas!

Jedna z ekip Budimeksu poza zwycięstwem w mistrzostwach zdobyła także puchar Państwowej Inspekcji Pracy za Najbezpieczniejszy Montaż Rusztowania.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL