LEICA GEOSYSTEMS na eROBOCZE SHOW w Turku

LEICA GEOSYSTEMS na eROBOCZE SHOW w Turku 13.10 zaprezentuje naprawdę sporo sprzętu ułatwiającego pracę oraz weźmie udział w STREFIE BRUKARSKIEJ z Profilerem 3D zamonotowanym w firmie Kaczkop. Za sterami Adam Kaczor -znany z wielu zawodów w Polskiej Lidze Operatorów. Będzie się działo! Warto być tego dnia z nami!

Dzięki zastosowaniu technologii 3D Profiler może być wykorzystywany z projektami 3D. Wdrożenie tego rozwiązania gwarantuje szybszą i dokładniejszą pracę, powoduje, że jest znacznie mniej poprawek i roboczogodzin, a także mniejsze wykorzystanie materiału oraz większe oszczędności na placu budowy. 

 Leica Geosystems jest częścią Hexagon. Tworzy kompleksowe rozwiązania dla profesjonalistów na całym świecie. Firma opracowuje innowacyjne produkty i rozwiązania.

Zobacz na własne oczy niesamowite sprzęty tej marki podczas eROBOCZE SHOW w Turku już 13.10. Wstęp na naszą imprezę jest darmowy. Startujemy o godzinie 9 rano. Zapraszamy! 

 

 

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL