Młoty hydrauliczne – serwis i naprawa tylko u sprawdzonych firm

Co można naprawiać w młocie hydraulicznym, jak go serwisować? Na co można liczyć ze strony serwisanta, aby narzędzie było jak najdłużej sprawne i wydajne?

Młoty hydrauliczne to narzędzia wymagające niejednokrotnie skomplikowanych prac. Dobre firmy serwisujące zwracają uwagę na każdy detal. O czym warto pamiętać oddając młot do serwisu i co powinna zaoferować firma serwisująca?

Dobry serwis zapewnia naprawę młotów wszystkich producentów. Warto zwrócić uwagę, czy serwis oferuje także naprawę młotów wycofanych już z produkcji, do których nie produkuje się już części zamiennych. Od tego, jakim sprzętem dysponuje firma zajmująca się naprawami sprzętu do prac ciężkich, zależy jakości wykonanej usługi.

Coraz więcej firm oferuje usługi serwisowe z dojazdem na miejsce do klienta. Dlatego tak ważne jest upewnienie się, jakiej jakości sprzętem serwisant operuje.

Dużą zaletą firm zajmujących się naprawami jest oferowanie sprzętu zastępczego. Warto zwrócić na to uwagę.

Od dobrej firmy serwisującej możemy oczekiwać napraw odstawowych i kompleksowych, regeneracji części składowych młota, regeneracji obudowy młotów, także przeglądu stanu technicznego młotów.

Idealnym rozwiązaniem jest korzystanie z serwisu firmy będącej jednocześnie producentem lub dystrybutorem określonej marki młotów hydraulicznych. Taką niewątpliwe jest DHB Polska.

Oferta DHB Polska obejmuje nie tylko serię młotów hydraulicznych, ale także serwis na wysokim poziomie.

Chcąc przedłużyć żywotność maszyn i narzędzi, obniżyć koszty eksploatacyjne i osiągać dobre wyniki niezbędne jest korzystanie tylko ze sprawdzonych firm serwisujących. Na serwisie nie warto oszczędzać!

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL