Nawigacja 3D MTS-PILOT

Nawigacja 3D MTS-PILOT to urządzenie wielozadaniowe, które stanowi dopełnienie całej automatyzacji na placu budowy wraz z pełnohydraulicznym szybkozłączem OilQuick oraz osprzętem firmy MTS - zapewnia DT-Automatyzacja.

3D MTS-PILOT wyróżnia się multifunkcjonalnością. Nawigację można przełożyć na inną maszynę w przeciągu zaledwie kilkudziesięciu minut. Koparka, spycharka lub odbiornik do ręcznych pomiarów. 3D MTS-PILOT to jedno urządzenie do wielu zadań.

DT-Automatyzacja zaznacza, że  MTS-Pilot współpracuje z każdym programem do projektowania, a jedynym warunkiem jest zastosowanie rozszerzenia .dxf lub .dwg przy zapisywaniu dokumentów. Częścią nawigacji jest program MTS-Cad. Dzięki temu każdy jest w stanie opracować potrzebną mu dokumentację 3D w bardzo krótkim czasie.

DT-Automatyzacja współpracuje z klientem od momentu opracowywania dokumentacji projektowej 3D, aż po wykonanie końcowych pomiarów na koniec realizacji.

3d mts pilot nawigacja02  3d mts pilot nawigacja03

 

3d mts pilot nawigacja04

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL