Hammer do trudnych warunków pracy

Hammer to bogata oferta telefonów komórkowych i smartfonów, które wyróżnia: wysoka odporność na upadki (drop test do 1,5 m-smartfon i do 2 m -telefon), wodoszczelność i pyłoszczelność potwierdzona certyfikatem IP oraz IK, czysty oraz b bezpieczny i certyfikowany Android w przypadku smartfonów, klasyczna klawiatura w telefonach.

Do wyboru pośród smartfonów modele: Active 2 LTE, Blade 2 PRO, Energy 18x9, Blade, Energy, Active, Iron 2, Titan 2, Energy 3G w cenie od kilkuset złotych do blisko dwóch tysięcy złotych. Telefony: Hammer 4, Patriot, Bow+, Hammer 3+, Hammer 3. Hammer 2+, Hammer 2, Hammer, Hammer Delta – ich cena wacha się w granicach 200 zł.

Szeroki wybór modeli pozwala dopasować telefon lub smartfon do własnych potrzeb oraz warunków pracy.

Firma mPTech została wyróżniona w ubiegłym roku godłem Konsumenckim Lidera Jakości 2018 w kategorii „Polscy producenci smartfonów i telefonów komórkowych”! Marka Hammer została natomiast uznana za „Męską markę roku 2018”.

mPTech posiada dziesięcioletnie doświadczenie, a jej produkty sprzedawane są w blisko 20 krajach w Europie.  

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL