Platforma kafary.eu dla inwestorów, wykonawców, firm

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kafary powstała platforma, która stanowi największą bazę kafarów w Polsce, ułatwia zaplanowanie wypożyczenia maszyny na czas.

Kafary.eu zrzesza firmy, które świadczą usługi kafarownia i udostępniają maszyny. Platforma jest projektem, który wyszedł naprzeciw potrzebom inwestorów, generalnych wykonawców projektów, a także firmom współpracującym, a nie posiadającym własnego sprzętu.

Ogólnopolski kalendarz dostępności maszyn i operatorów, informacji o lokalnych dostawcach, umożliwia pomoc w wykonaniu usługi na czas i z najniższymi nakładami inwestycyjnymi.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW - jedyna taka impreza w Polsce   Koparki, ładowarki, spycharki, wozidła, narzędzia robocze, sprzęt telematyczny oraz geodezyjny, materiały eksploatacyjne, a nawet narzędzia ręczne - wszystko to zgromadzone w jednym miejscu, dostępne do oglądania i testowania przez cały dzień. A na dodatek: konkurencje z cyklu Polskiej Ligi Operatorów, strefa zabaw dla dzieci i przyjazna, operatorska atmosfera. Oto…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL