„Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2018” – wystartowała kolejna edycja

Wystartowała kolejna edycja „Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2018”. Zgłoszenia podmiotów do rankingu można zgłaszać do 19 kwietnia.

-Głównym celem rankingu jest popularyzowanie działalności na rzecz bezpieczeństwa urządzeń technicznych poprzez wyróżnienie tych Podmiotów, które wykazują szczególną dbałość o bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń, środowisko i bezpieczeństwo ludzi, w obszarze związanym z urządzeniami i systemami technicznymi – poinformował Urząd Dozoru Technicznego.

Podmioty, które mogą brać udział w tegorocznej edycji LBT:

-kategoria I       Eksploatujący urządzenia techniczne

-kategoria II      Wytwarzający urządzenia techniczne

-kategoria III    Laboratoria uznane przez UDT

-kategoria IV    Przedsiębiorstwa, instytucje, uczelnie i stowarzyszenia, działające innowacyjnie w obszarze bezpieczeństwa technicznego.

Informacje i zgłoszenia: ranking@udt.gov.pl , tel. (22) 57 22 396 lub przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie udt.gov.pl.

 

 

(fot. górne UDT)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL