Monitoruj pracę maszyn JCB z LiveLink JCB

LiveLink JCB to System Zdalnego Monitoringu firmy JCB. Jest systemem telemetrycznym, który umożliwia monitorowanie pracy niemalże każdej maszyny JCB . Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą LiveLink.

LiveLink JCB umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie maszyny, dzięki bieżącemu monitorowaniu poziomu spalania i czasu pracy maszyny w różnych trybach (kopania, ładowania, w trybie ekologicznym, nie ekologicznym). Ułatwia pełniejsze wykorzystanie możliwości maszyny. System LiveLink JCB przesyła aktualne zawiadomienia o błędach pracy maszyny, dzięki czemu można uniknąć poważnej awarii prowadzącej do przestoju i kosztów pracy z tym związanych.  System zwiększa w efekcie bezpieczeństwo pracy, umożliwia sprawniejszą obsługę i wsparcie, podwyższa rentowność. Zapobiega również kradzieżom.

Zobacz, jak działa LiveLink JCB>>

jcb live link system 01

 

 

 

(fot. JCB Interhandler)

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy     Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r. na Lotnisku Krzywa koło Legnicy w godzinach 9.00-17.00. To wyjątkowe wydarzenie…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL