Ładowarki Bobcat z prestiżową nagrodą Lowest Cost of Ownership

Nagroda Lowest Cost of Ownership (LCO Award) ponownie powędrowała do ładowarek marki Bobcat. Nagrodę zdobyły: kompaktowa ładowarka gąsienicowa T590 oraz miniładowarka gąsienicowa MT55.

Nagroda Lowest Cost of Ownership to jedyna taka nagroda w branży. Przyznawana jest w 15 różnych kategoriach maszyn, które wykazują najniższy koszt posiadania w ciągu pięciu lat. Zasady jej przyznawania oparte są na gromadzonych danych empirycznych dotyczących długoterminowych kosztów ciężkich i kompaktowych maszyn i urządzeń. Organizatorem konkursu jest EquipmentWatch, światowy lider w dziedzinie danych, oprogramowania i informacji w obszarze przemysłu ciężkiego sprzętu.

Organizatorzy podkreślają, że to właśnie całkowity koszt posiadania jest jednym z najważniejszych aspektów, które kupujący biorą pod uwagę przy wyborze sprzętu. Nagrody zdobyte przez model T590 i S70 są dowodem reputacji wysokiej wydajności, jakości i niezawodności, jaką w ciągu ostatnich 60 lat stworzyła seria kompaktowych ładowarek, minikoparek, ładowarek teleskopowych i osprzętu Bobcat.

 

 

(fot. Bobcat)

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL