BUDMA 2020 w lutym w Poznaniu

Już w lutym ruszają targi BUDMA 2020. Organizatorzy zapraszają w dniach 4-7 lutego do Poznania. Wydarzenie skupia całą branżę budowlaną. To czas na odkrycie premier rynkowych i nowości technologicznych.

Organizatorzy targów dla przedstawicieli branży budowlanej i architektonicznej oferują dofinansowanie przyjazdu do Poznania, darmowe dokumenty wstępu oraz bezpłatny parking w pobliżu wejścia na targi. Grupa musi liczyć minimum 8 osób.

Trendy w tegorocznym budownictwie będą wyznaczać aż 39 produktów – złoci medaliści targów BUDMA 2020. Jak podkreślają organizatorzy, tak duża liczba medalistów świadczy o intensywnym dążeniu firm budowlanych do wprowadzania na rynek coraz lepszych, jakościowo i technologicznie produktów oraz usług.

Co dwa lata targom BUDMA towarzyszą wydarzenia: Targi Maszyn Budowlanych i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ,  Targi Rozwiązań dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC oraz Targi Branży Kominkowej KOMINKI. W latach nieparzystych zaś: Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH.

Jednym z produktów nagrodzonych złotym medalem TARGÓW INTERMASZ 2020 jest minikoparka Kubota KX027-4 High-Spec.

 

 

(fot. BUDMA mat. prasowe)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL