BUDMA 2020 w lutym w Poznaniu

Już w lutym ruszają targi BUDMA 2020. Organizatorzy zapraszają w dniach 4-7 lutego do Poznania. Wydarzenie skupia całą branżę budowlaną. To czas na odkrycie premier rynkowych i nowości technologicznych.

Organizatorzy targów dla przedstawicieli branży budowlanej i architektonicznej oferują dofinansowanie przyjazdu do Poznania, darmowe dokumenty wstępu oraz bezpłatny parking w pobliżu wejścia na targi. Grupa musi liczyć minimum 8 osób.

Trendy w tegorocznym budownictwie będą wyznaczać aż 39 produktów – złoci medaliści targów BUDMA 2020. Jak podkreślają organizatorzy, tak duża liczba medalistów świadczy o intensywnym dążeniu firm budowlanych do wprowadzania na rynek coraz lepszych, jakościowo i technologicznie produktów oraz usług.

Co dwa lata targom BUDMA towarzyszą wydarzenia: Targi Maszyn Budowlanych i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ,  Targi Rozwiązań dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC oraz Targi Branży Kominkowej KOMINKI. W latach nieparzystych zaś: Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH.

Jednym z produktów nagrodzonych złotym medalem TARGÓW INTERMASZ 2020 jest minikoparka Kubota KX027-4 High-Spec.

 

 

(fot. BUDMA mat. prasowe)

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r. na Lotnisku Krzywa koło Legnicy w godzinach 9.00-17.00. To wyjątkowe wydarzenie jest…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL