Maszyny przyszłości Case CE

Nad ulepszonymi wersjami maszyn roboczych marki Case CE pracowali studenci z ArtCenter College of Design w Pasadenie w amerykańskim stanie Kalifornia.

- Studenci zostali poproszeni o zaprojektowanie   ulepszonej koparko-ładowarki lub porównywalnej maszyny, która obecnie nie istnieje, ale może wykonywać określone funkcje, takie jak przenoszenie ziemi/materiału, wyrównywanie i spychanie w bardziej wydajny i wygodny sposób. Dzięki temu nastąpi poprawa komfortu pracy operatora – informuje CASE CE.

Najważniejszym etapem pracy było przekształcenie kabiny operatora w mobilne stanowisko pracy. Pod uwagę wzięte zostały przede wszystkim bezpieczeństwo, a także specyficzne warunki pracy w terenie zabudowanym. - Pomysły projektowe obejmowały najnowsze trendy wpływające na nowoczesny sprzęt budowlany, takie jak inteligentne technologie, paliwa alternatywne i operacje półautonomiczne – podkreśla CASE CE.

 

(fot. CASE CE)

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r. na Lotnisku Krzywa koło Legnicy w godzinach 9.00-17.00. To wyjątkowe wydarzenie jest…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL