Cat z szeroką ofertą na ConExpo 2020 w marcu

Caterpillar zaprezentuje się na targach budowlanych ConExpo 2020, które odbędą się w Las Vegas w dniach 10-14 marca. Cat znalazło się pośród blisko trzech tysięcy wystawców. Targi ConExpo organizowane są co trzy lata.

Cat zaprezentuje najnowsze technologie, nowoczesne wyposażenie i rozwiązania dla operatorów. Firma zademonstruje sprzęt oraz nowe rozwiązania stosowane w maszynach Caterpillar. Na stosiku Cat będzie można podziwiać 30 maszyn, w tym 9 nowych z rodziny spycharek, koparek, ciężarówek przegubowych i koparko-ładowarek. Na stoisku Cat będzie można zapoznać się z ofertą 725 pojazdów przegubowych.

 Podczas targów Caterpillar przedstawi pięć nowych koparek kołowych, małych, średnich i dużych koparek hydraulicznych.

W trakcie imprezy rozegrany zostanie Finał Global Operator Challenge, największej globalnej kampanii w historii Caterpillar. Operatorzy z całego świata będą rywalizować na różnych maszynach i wezmą udział w różnych wyzwaniach. Finał rozegra się na Stadionie Operatora na wystawie zewnętrznej Caterpillar nr F4455. Mistrzowie wezmą udział w zmaganiach we wtorek rano, 10 marca 2020 r., bezpośrednio po wielkim otwarciu targów. Caterpillar będzie transmitował konkurs na żywo na cat.com.

 

(fot. Cat)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL