System Cat Payload do dużych ładowarek kołowych

System, który pomaga operatorom w precyzyjnym osiąganiu docelowych obciążeń to Cat Payload. Przyglądamy się, jak działa w przypadku dużych ładowarek kołowych.

Zastosowany w dużych koparkach kołowych system Cat Payload umożliwia śledzenie dziennej produktywności z kabiny operatora dzięki szybkiemu dostępowi do informacji, takich jak docelowe wagi pojazdów ciężarowych, liczniki ładunków i cykli roboczych, ilość przemieszczonego materiału i dzienne wartości całkowite.

Najważniejsze zalety systemu Cat Payload dużych ładowarek kołowych:

-układ pomiaru masy ładunku na bieżąco wyświetla informacje o masie ładunku w kabinie maszyny, co pozwala operatorowi na bardziej precyzyjną i systematyczną pracę.

-Szybka kalibracja systemu, czytelny wyświetlacz oraz sygnał zwrotny w kabinie w czasie rzeczywistym zapewnia operatorom wszystkie informacje wymagane w celu wydajnego ładowania.

-System Cat Payload z pomiarem masy ładunku zapewnia niskie położenia, skracające czas trwania cyklu.

System Cat Payload jest wdrożony również do standardowych ładowarek kołowych Cat, wozideł przegubowych Cat, a także do koparek.

 

(fot. Cat)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL