XXII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA – POLSKA

Pokazy maszyn, ciekawe konferencje, ekscytujące konkursy, a przede wszystkim...rzesze zwiedzających! To wszystko z pewnością będziemy mogli zobaczyć na przyszłorocznych kieleckich targach AUTOSTRADA – POLSKA

Najbliższa edycja AUTOSTRADY odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2016 r. A czym tym razem zaskoczą nas organizatorzy?

 

autostrada 2015 galeria 01 DOBRE

 

Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ciekawą ofertą firm prezentujących na targach maszyny oraz akcesoria i materiały niezbędne do realizacji działań związanych z branżą drogową, a także wziąć udział w prelekcjach i konferencjach tematycznych stanowiących dla zwiedzających okazję do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu budownictwa drogowego.

 

autostrada 2015 galeria 04

 

Ponadto wszyscy odważni będą mieli szansę sprawdzenia swoich umiejętności w licznych konkursach, które każdego roku cieszą się ogromną popularnością. Warto przypomnieć tu chociażby konkurs operatorów maszyn roboczych BIG BAU MASTER organizowany przez Targi AUTOSTRADA POLSKA i Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

Informacje na temat przygotowań do Targów Kielce AUTOSTRADA – POLSKA 2016 będziemy na bieżąco zamieszczać na łamach portalu eROBOCZE.pl.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL