XXII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA – POLSKA

Pokazy maszyn, ciekawe konferencje, ekscytujące konkursy, a przede wszystkim...rzesze zwiedzających! To wszystko z pewnością będziemy mogli zobaczyć na przyszłorocznych kieleckich targach AUTOSTRADA – POLSKA

Najbliższa edycja AUTOSTRADY odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2016 r. A czym tym razem zaskoczą nas organizatorzy?

 

autostrada 2015 galeria 01 DOBRE

 

Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ciekawą ofertą firm prezentujących na targach maszyny oraz akcesoria i materiały niezbędne do realizacji działań związanych z branżą drogową, a także wziąć udział w prelekcjach i konferencjach tematycznych stanowiących dla zwiedzających okazję do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu budownictwa drogowego.

 

autostrada 2015 galeria 04

 

Ponadto wszyscy odważni będą mieli szansę sprawdzenia swoich umiejętności w licznych konkursach, które każdego roku cieszą się ogromną popularnością. Warto przypomnieć tu chociażby konkurs operatorów maszyn roboczych BIG BAU MASTER organizowany przez Targi AUTOSTRADA POLSKA i Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

Informacje na temat przygotowań do Targów Kielce AUTOSTRADA – POLSKA 2016 będziemy na bieżąco zamieszczać na łamach portalu eROBOCZE.pl.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW - jedyna taka impreza w Polsce   Koparki, ładowarki, spycharki, wozidła, narzędzia robocze, sprzęt telematyczny oraz geodezyjny, materiały eksploatacyjne, a nawet narzędzia ręczne - wszystko to zgromadzone w jednym miejscu, dostępne do oglądania i testowania przez cały dzień. A na dodatek: konkurencje z cyklu Polskiej Ligi Operatorów, strefa zabaw dla dzieci i przyjazna, operatorska atmosfera. Oto…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL