Co nowego w Merlo?

W ostatnim czasie możemy obserwować szeroką gamę nowych rozwiązań wprowadzanych przez firmę Merlo z Łomianek

Nowości te dotyczą ładowarek teleskopowych, które znajdują się w ofercie Merlo. Tym razem zapowiadamy nowe zamki do gamy ładowarek teleskopowych z modułową ramą.

Modyfikacja ta ma na celu normalizację kluczyka pod względem wszystkich funkcji maszyny.

Za pomocą jednego kluczyka operator będzie mógł wykonywać wiele czynności: otwierać i zamykać drzwi, pokrywę silnika i korek wlewu paliwa oraz uruchamiać silnik.

Na poniższym wykresie zaznaczone sa modele ładowarek objęte planowaną modyfikacją.

 

Merlo nowe kuczyki WYKRES 800

 

Merlo informuje, iż modyfikacja wejdzie do produkcji stopniowo, a pierwsze zmiany pojawią się w styczniu 2016 r. Nowe zamki będą dostępne w standardowym wyposażeniu ładowarek.

 

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL