AUTOSTRADA - POLSKA w budowie

Targi sektora drogownictwa już w maju w Kielcach

Trwają intensywne przygotowania do najważniejszego wydarzenia branży budownictwa drogowego w Europie Środkowo – Wschodniej. Podczas targów AUTOSTRADA – POLSKA, które od 31 maja do 2 czerwca odbędą się na powierzchni wystawowej Targów Kielce zaplanowano wiele atrakcji zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających. Nadchodząca edycja wystawy zapowiada się wyjątkowo!

XXII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego to wydarzenie, które co roku przyciąga do Kielc przeszło 400 firm z ponad 20 krajów całego świata. W minionym roku z ofertą czołowych, międzynarodowych marek można było zapoznać się na imponującej powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. Potężne maszyny i najnowocześniejsze rozwiązania obejrzało ponad 15 000 tysięcy profesjonalnych zwiedzających. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne targi wypadną jeszcze lepiej.

 

AUTOSTRADA 3 800

 

W programie nadchodzącej edycji znajduje się między innymi kilkanaście spotkań podejmujących tematy najważniejsze dla branży, a wśród nich konferencja „Stalowe czy betonowe drogowe obiekty mostowe", organizowana przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz Polską Izbę Konstrukcji Stalowych oraz konferencja „Jak dobrze i efektywnie zarządzać infrastrukturą drogową i kolejową”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Oddział Kielce i Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Kielce. Poza tym targom po raz piąty towarzyszyć będzie Salon Kruszyw przygotowywany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

 

AUTOSTRADA 2 800

 

Program targów oprócz konferencji, debat i warsztatów obejmował będzie również cieszący się coraz większą popularnością Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTERS. Podczas rywalizacji swoje umiejętności będą mogli sprawdzić operatorzy maszyn budowlanych, którzy zmierzą się z zadaniami wymagającymi nie lada precyzji i opanowania. Kolejna edycja konkursu organizowana jest wspólnie ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

Targi w Kielcach będą kompleksowo obsługiwać branżę drogownictwa, bowiem jednocześnie z wystawą AUTOSTRADA - POLSKA zaplanowano dodatkowo trzy wystawy związane z drogownictwem, infrastrukturą, transportem drogowym i technologiami parkingowymi - XII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL, VIII Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA i II Salon Europarking.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL