Nowa edycja eRobocze SHOW - już wkrótce!

 

Organizator eRobocze SHOW potwierdził już datę kolejnej edycji! Oto wiadomość, którą otrzymaliśmy od zespołu odpowiedzialnego za najlepsze pokazy maszyn w kraju:

 

Szanowni Państwo,

 


Najbliższa edycja eRobocze SHOW zaplanowana jest na 29 maja 2021 r. w Lubieniu Kujawskim.

 

 


To będzie już 9. edycja największej w Polsce wystawy maszyn budowlanych, połączonej z dynamicznymi pokazami i możliwością testowania maszyn.

 


Branża budowlana, pomimo pandemii, działa bez większych zakłóceń. Jest jedną z podpór, na których opiera się cała nasza gospodarka. Ale dla jej prawidłowego funkcjonowania potrzebne są spotkania branżowe.

 

 


Dlatego jesteśmy gotowi zorganizować eRobocze SHOW gdy tylko sytuacja epidemiczna się poprawi i rząd dopuści do realizacji tego typu wydarzeń. Mamy doświadczenie w organizacji imprez z zachowaniem najwyższych standardów epidemicznych i zadbaniem o bezpieczeństwo jego wszystkich uczestników. Tym bardziej, że wystawa maszyn odbywa się w całości na świeżym powietrzu, gdzie ryzyko zakażenia się koronawirusem jest niewielkie.

 


Organizator wystawy eRobocze SHOW – wydawnictwo Lasmedia.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW Lotnisko Krzywa 3.10.2020 informacja prasowa     To było najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku – pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów.     8 edycja eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa odbyła się 3 października 2020 r. Pogoda dopisała. Przybyło bardzo dużo zwiedzających. Dzień upłynął w świetnej…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL