Oil Center

 

Minęło już 18 lat odkąd rozpoczęliśmy naszą przygodę z dystrybucją olejów i środków smarnych. Od samego początku dążyliśmy do tego, aby Oil Center było synonimem bezpieczeństwa i jakości. To, co dla nas najważniejsze to Państwa spokój. Współpracując z nami macie Państwo pewność, że dostawa zawsze będzie na czas, a Wasze firmy będą mogły pracować zgodnie z planem.

 

Dzięki wypracowanej przez lata pozycji realizujemy każde zamówienie w ciągu kilkunastu godzin. Szeroki asortyment stale czeka w magazynie, aby do minimum skrócić czas oczekiwania. To my jesteśmy odpowiedzialni za to, żeby wszystkie Państwa projekty były realizowane bez opóźnień.

 

Nawet w tak wymagającej branży i zmieniającej się branży jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją. Nasz zespół fachowców stale się dokształca i śledzi nowości na rynku. Poszukujemy i opracowujemy coraz lepsze rozwiązania, aby zapewnić najnowocześniejsze produkty spełniające Państwa oczekiwania.

 

www.oilcenter.pl

 

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL