Od 24 lat ASbud Sp. z o.o. wspiera działania klientów w zakresie zaopatrzenia w szeroką gamę maszyn i urządzeń budowlanych służących do budowy dróg, robót inżynieryjnych i budowlanych oraz produkcji kruszyw i logistyki.

Oferta Asbud Sp. z o.o. pozwala klientom w jednym z biur w Katowicach, Warszawie oraz Olsztynie  zaopatrywać się, wynajmować i serwisować wszystkie maszyny niezbędne w realizacji codziennych zadań.

Firma współpracuje m.in.: z firmami: AMMANN, CASE, TEREX FINLAY, TATRA, SUMITOMO, POWER CURBERS/PAVERS, CLARK FORKLIFT, DORNER ELECTRONIC.

Każdej sprzedanej przez nas maszynie ASbud zapewnia serwis oraz stałą dostawę oryginalnych części zamiennych w konkurencyjnych cenach. Firma posiada fachową wiedzę i niezbędne kwalifikacje potwierdzone certyfikatami producenta. Świadczy także usługi w zakresie serwisów i przeglądów pogwarancyjnych maszyn INTRAME, KOMATSU, TEREX, DOOSAN, KARCHER oraz układarek. Jako wieloletni lider sprzedaży układarek ABG, VOLVO, BOMAG,DYNAPAC (europejski i światowy) dysponuje doświadczeniem na rynku europejskim w zakresie diagnostyki, serwisu i wyceny tych maszyn.

Rokrocznie ASbud uaktualnia park maszynowy oraz uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach poświadczonych certyfikatami producentów, których firma reprezentuje na terenie Polski. ASbud posiada 12 samochodów serwisowych, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i narzędzia do napraw w terenie. Dysponuje nowoczesną halą serwisową o pow. 450 m2 z suwnicą oraz kanałem najazdowym, umożliwiającą wykonywanie napraw większego sprzętu budowlanego.

 

www.case.asbud.com.pl

Firma P.H.U. Andrzej Klimowicz od 2002 roku jest oficjalnym przedstawicielem Fińskiego koncernu Neste z Finlandii, który zajmuje się wydobyciem oraz produkcją wyrobów ropopochodnych. Producent mając na uwadze surowe warunki panujące na północy Europy opracował wysokiej jakości bazy olejowe, służące następnie do produkcji nowoczesnych olejów hydraulicznych, przekładniowych, hydrauliczno – przekładniowych i innych. Koncern Neste Oil stawia przede wszystkim na wysoką jakość produktów zgodną z międzynarodowymi standardami ISO 9001, 14001 i OHSAS 18001.

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Andrzej Klimowicz

15-569 Białystok

Ul. Myśliwska 2A

Tel. 85 6755 737

Kom. 502 566 040

Interhandler jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, a także maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej.

Sieć 16 oddziałów (Toruń, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Wrocław, Brzeg, Katowice, Rzeszów, Olsztyn, Białystok, Kraków, Lublin, Łódź, Kielce, Koszalin) o charakterze handlowo – serwisowym zapewnia szeroki dostęp do osprzętów, części zamiennych i eksploatacyjnych, opon, urządzeń hydraulicznych i generatorów prądotwórczych.

Profesjonalne doradztwo oraz usługi serwisowe gwarantuje zespół ponad 200 pracowników obsługujących klientów na terenie całego kraju. Dzięki flocie 80 samochodów serwisowych obsługa techniczna odbywa się w miejscu pracy maszyny.

Firma powstała w 1989 roku i w ciągu swojej ponad 27-letniej działalności wprowadziła na rynek ponad 15 000 maszyn i urządzeń. Oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb wielu dziedzin nowoczesnej gospodarki, firma osiągnęła pozycję jednego z największych w kraju dystrybutorów wysokiej jakości maszyn.

Adres: ul. Wapienna 6, 87-100 Toruń, POLAND

Kontakt do Oddziałów firmy

Firma Serafin P.U.H. Andrzej Serafin działa na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Produkty promowane przez Serafin można spotkać w wielu polskich przedsiębiorstwach. Jej wizytówką jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta. Wielu uznanych Klientów takich, jak: Grupa Żywiec SA, Chemirol, Top Farms, Kombinat Rolny Kietrz, Biograin GmbH oraz wielu innych obdarzyło ją zaufaniem.
Celem i misją firmy jest budowanie marki, która zapewnia zadowolenie i stabilizację pracowników, budzi szacunek dostawców oraz Klientów. Zaufaniem obdarzył firmę sam Adam Małysz – jej profesjonalizm jest godny mistrza. Serafin ceni sobie wysoką jakość produktów i innowacyjne rozwiązania, dlatego też oferta tej firmy obfituje w urządzenia wielu uznanych europejskich producentów.
W obecnych czasach stałych zmian ekonomicznych w Polsce i na świecie, pojawia się wiele trudności, które firma stara się pokonywać. Serafin dostosowuje się do zmieniającego się świata i na pewno wywiąże się z obowiązków stawianych przez swoich Klientów.

 

Adres i kontakt:

Serafin P.U.H. Andrzej Serafin
Przybysławice ul. Widokowa 1
32-088 Przybysławice,
gmina Zielonki
Polska
www.serafin-maszyny.com

Tel.: 12 419 45 45

 

Firma Hydrosprzęt Sp.j. od 24 lat specjalizuje się w sprzedaży, odbudowie i serwisowaniu maszyn budowlanych marek takich jak Dressta, Komatsu, Liebherr, CAT, Fuchs, JCB, Volvo, Bomag. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem maszyn budowlanych Dressta Stalowa Wola, Liugong, silników wysokoprężnych Cummins, łyżek przesiewająco – kruszących i koparek pływających REMU oraz niemieckich podwozi gąsienicowych Linser. Zapewniamy kompletną obsługę sprzedażową w zakresie doboru maszyn, osprzętu, form finansowania, transportu oraz posprzedażową oferując naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i serwisowe. Posiadamy 13 w pełni wyposażonych samochodów serwisowych i ponad 100-osobową kadrę wykwalifikowanych mechaników.

 

Kontakt:

 

Radosław Chamielec +48 502 551 096

email:radoslaw.chamielec@hydrosprzet.pl

(województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorksie, lubuskie, opolskie, pomorskie, śląskie, zachodniopomorskie)

 

Marek Matuszewski +48 500 267 605

email:marek.matuszewski@hydrosprzet.pl

(województwa: lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, śląskie)

 

Haulotte Polska Sp. z o.o. oferuje kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych marki Haulotte.

 

Firma świadczy również usługi serwisowe:

-naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

-szkolenia techniczne i z obsługi maszyn

-sprzedaż części zamiennych

 

Firma istnieje od grudnia 2005. W siedzibie firmy, w Jankach k/Warszawy znajdują się biura firmy, magazyn maszyn i części zamiennych oraz warsztat stacjonarny działu serwisu.
Zakres działania Haulotte Polska obejmuje nie tylko Polskę ale również kraje Europy Centralno – Wschodniej takie jak Węgry, Rumunia, Bułgaria, Białoruś i Ukraina.

Adres i telefony kontaktowe:
Haulotte Polska Sp. o.o.
Ul. Graniczna 22
05-090 Janki


Tel ogólny 22 720 08 80 haulottepolska@haulotte.com

Tel serwis 22 720 53 86 serwis@haulotte.com

Tel cześci 22 720 54 61 czesci@haulotte.com

Strona 1 z 3

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL