Windhoff – ekspert od kolejnictwa

Firma Windhoff specjalizuje się w maszynach i urządzeniach kolejowych. Od projektu po zaawansowane technologicznie urządzenia. Możecie ją poznać bliżej – na eROBOCZE SHOW LEGNICA 20 czerwca.

Pojazdy szynowe, składy kolejowe czy technologie manewrowania – tym właśnie zajmuje się niemiecka firma Windhoff. Firma oferuje zoptymalizowane rozwiązania techniczne, zarówno na indywidualne zamówienie systemów lub gotowe produkty z serii.

Historia firmy sięga 1889 roku, a jej założycielem był inżynier Rudolf Windhoff. Dziś produkty kolejowe tej firmy używane są na całym świecie, zarówno do budowy i utrzymania sieci kolejowych i napowietrznych systemów trakcyjnych, do spedycji, a także do akcji przeciwpożarowych i ratowniczych.

Ciekawą i nowoczesną ofertę firmy będzie można poznać bliżej na eROBOCZE SHOW 20 czerwca. Odwiedźcie stoisko WINDHOFF. Startujemy na lotnisku Krzywa koło Legnicy od godziny 9 rano. Wstęp darmowy!

 

(fot. Windhoff)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL