Hydrofrez do ścian szczelinowych

Firma BAUER Maschinen zajmuje się produkcją sprzętu i narzędzi do specjalistycznego zastosowania w dziedzinie robót fundamentowych, inżynierii poszukiwawczej i górniczej. Asortyment produktów obejmuje m. in. wiertnice do pali fundamentowych, akcesoria wiertnicze i hydrofrezy, czyli maszyny do wykonywania ścian szczelinowych

W ofercie BAUER Maschinen znajdują się trzy modele hydrofrezów: BC 35, BC 40 oraz BC 50.

 

fraese bc 35.gif 1276274269 HYDROFREZ BC 35

BC 35

Jakie cechy wspólne posiadają? Czym się różnią?

Biorąc pod uwagę wysokość całkowitą maszyn, okazuje się, że modele BC 35 i BC 40 mają taką samą wysokość - 12,6 m, model BC 50 jest niewiele wyższy - jego wysokość całkowita to 12,7 m.

Długość wykopu jest taka sama i wynosi 2,800 mm. Posuw górnych klap sterujących to 40/100 mm w modelach BC 40 i BC 50 oraz 100 mm w BC 35, zaś posuw dolnych klap sterujących jest taki sam we wszystkich trzech modelach i wynosi 100 mm.

 

fraesen bc40 HYDROFREZ BC 40

BC 40

Warto przyjrzeć się maksymalnemu momentowi obrotowemu. Pod tym względem różnią się wszystkie trzy modele: BC 35 - 91 kNm, BC 40 – 100 kNm, a BC 50 – 120 kNm.

Pozostaje jeszcze kwestia prędkości obrotowej. Tu także nie będziemy zaskoczeni – prędkość obrotowa wszystkich trzech modeli kształtuje się na poziomie 0 – 25 U/min.

 

fraesen bc50 HYDROFREZ BC 50

 

Wyłącznym przedstawicielem marki na terenie naszego kraju jest firma Bauer Maszyny Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL