Zamiana w kamieniołomie

 

Dwadzieścia lat temu firma SOTEC zakupiła maszynę Liebherr na potrzeby prac w kamieniołomie. Był to model R 964, koparka gąsienicowa. Teraz, kiedy maszyna ma za sobą 9 000 przepracowanych godzin i przyszedł czas na zmianę.

 

Wysłużoną koparkę zastąpi model R 960 SME z ekologicznym silnikiem spełniającym normy emisji spalin Tier 4i, o mocy 340 KM. Maszyna waży 60 ton i jest specjalnie dostosowana do pracy w kamieniołomach.

 

Skrót SME rozwija się jako Super Mass Excavation, czyli koparka przeznaczona do naprawdę ciężkich zadań. Nowy model ma wzmocnione podwozie i doskonale wyważoną konstrukcję. Żuraw zaprojektowano z myślą o wyjątkowych przeciążeniach.

 

 

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL