Młoty na kopalnię

 

DHB ma w swojej ofercie wiele rodzajów młotów wyburzeniowych. Użytkownicy najbardziej chwalą sobie ich wytrzymałość i niezawodność. Część z nich używana jest w górnictwie.

 

Mowa o modelach DHB160S, DHB210S oraz DHB300S. Jak można się domyślać, są to modele znacznych rozmiarów, których masa waha się od 1698 kg (DHB160S) do 2864 kg (DHB300S). Maszyny bazowe również powinny być odpowiednio ciężkie. DHB160S powinno się montować na koparkach lub ładowarkach o masie około 20 - 25 ton, podczas gdy DHB300S wymaga maszyn o masie nawet 45 ton.

 

Zależnie od modelu zmienia się średnica grota, przepływ oleju i ciśnienie robocze. Jak wiadomo, w urządzeniach tego rodzaju najbardziej liczą się jednak możliwości. Mniejszy model 160S uderza od 360 - 460 razy na minutę, natomiast DHB300S od 250 do 400 razy na minutę, z energią udaru odpowiednio 4300-4450 J i aż 8900 - 9500 J. Naprawdę srogie młoty!

 

Więcej informacji na temat produktów DHB można znaleźć na stronie firmy Lupher.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL