Najbardziej kompaktowe z kompaktowych

 

Makita zaprezentowała nowe urządzenia w klasie kompaktowej - naprawdę małe wkrętarki o masie typowej dla urządzeń 12V i mocy oferowanej przez te z 18V.

 

Kiedy rynek urządzeń bezprzewodowych zdominowały baterie NiCD i NiMH, marka Makita od razu porzuciła stare akumulatory i stworzyła pierwszy na swiecie system 18V litowo - jonowy z bateriami wsuwanymi. Linia kompaktowych urządzeń 18V rozwijała się, będąc doskonałym wyborem dla przedsiębiorców. Oferuje mniejszy gabaryt urządzenia, większą moc i najszybszy czas ładowania. By zagwarantować lepszą pracę urządzeń i dłuższy czas życia stworzono technologię silników bezszczotkowych. To wpłynęło też na zwiększenie mocy i prędkości.

 

Teraz do rąk użytkowników trafiają modele XFD11ZB i XDT15ZB wraz z szybkimi ładowarkami i poręczną walizką narzędziową. To jak dotychczas najlżejsze urządzenie w tej klasie, oferujące bardzo dobre parametry pracy i wszelkie zalety nowoczesnego zasilania.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL