Bezszczotkowe wyburzeniówki od Hitachi

 

Młoty wyburzeniowe H45ME i H45MEY to najnowsza propozycja od marki Hitachi. Maszyny są zaopatrzone w silniki wykonane w technologii bezszczotkowej - pracujące dłużej i o większej mocy. Nie ma też potrzeby wymiany szczotek, komutator nie ulega zużyciu, a trudne warunki nie szkodzą pracy motoru.

 

Narzędzia posiadają lekką i wytrzymała obudowę. We współpracy z generatorami prądu dają sobie doskonale radę, utrzymując wysoką sprawność (nawet bez inwertera). W przypadku spadku napięcia praca silnika bezszczotkowego utrzymuje się na stałym poziomie - na przykład kiedy używamy bardzo długiego kabla.

 

Na kulturę pracy i jej efektywność wpływa system sprężynowy według oryginalnego projektu Hitachi. Do dynamicznego tłumika drgań dochodzi jeszcze amortyzowany uchwyt oparty na gumie i zawiasach. Konstrukcja całego urządzenia jest wytrzymała dzięki zastosowaniu podwójnej wewnętrznej izolacji obudowy z odlewu aluminiowego. Silnik jest doskonale chroniony.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL