Wielozadaniowy Bobcat

 

Marka Bobcat specjalizuje się w maszynach wszechstronnych, o wielu opcjach wyposażenia w narzędzia robocze. Kto by się jednak spodziewał takiej wszechstronności po pojeździe przypominającym wyglądem wózek golfowy?

 

Pozory mylą i Toolcat marki Bobcat dowodzi tego twierdzenia. Pojazd posiada niezależne zawieszenie i hydrostatyczny napęd 4x4. Sterowanie odbywa się przy pomocy wszystkich czterech kół jednocześnie. Do złączy przedniego i tylnego można przymocować ponad 40 różnych dodatków. Hydraulika odpowiadająca za sterowanie narzędziami roboczymi ma zmienny przepływ i jest dostosowana do ciężkich zadań. A co najlepsze - szybkozłącze narzędziowe jest wykonane w technologii Bob-Tach.

 

Każde urządzenie można bez problemu obsługiwać przy pomocy zaimplementowanego kontrolera o siedmiu funkcjach. Nie trzeba instalować żadnego dodatkowego urządzenia, niezależnie od użytego narzędzia roboczego. A tych jest naprawdę sporo: Toolcatem można podnosić łaunki na zasadzie wózka widłowego, wiercić otwory, przycinać zarośla lub trawę i wiele innych.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL