Ładowarka JCB 435S AGRI

Ładowarka JCB 435S AGRI to duża moc, szybka skrzynia biegów, bezpieczna, skuteczna, niezawodna maszyna. Prawdziwy pomocnik w pracy.

JCB 435S AGRI została wyposażona w 6-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 230KM (171kW),
wytwarza moment obrotowy wynoszący 949Nm, co w połączeniu z 6-biegową automatyczną skrzynią biegów zapewnia  doskonałą moc i imponującą prędkość jazdy 40km/h. Ładowarka została ztworzona do pracy w dużych gospodarstwach, gdyż charakteryzuje ją wysoki stosunek mocy do masy. Natomiasr opcyjny system amortyzacji łyżki, który redukuje straty na gubienie ładunku i wstrząsy konstrukcji, podnosząc komfort kierowcy.

Konstrukcja maszyny oparta została o cztery siłowniki, co zapewnia maszynie dostarczenie odpowiedniego momentu dla zastosowanego osprzętu oraz doskonałą widoczność do przodu. Mechanizmy różnicowe o ograniczonym poślizgu redukują efekt poślizgu kół na nawierzchni.Zainstalowana w maszynie chłodnica posiada szerokie odstępy pomiędzy rurkami oraz pełną osłonę przed dostaniem się plew  do niej, co w efekcie zapewnia wydajne chłodzenie. Dzięki precyzyjnie działającym dźwigniom sterownia istnieje możliwość wykonywania prac, które wymagają dużej dokładności i delikatności.

JCB 435S AGRI gwarantuje operatorowi komfort pracy. Ładowarka została wyposażona w ergonomiczną kabinę z w pełni regulowanym fotelem operatora i kolumną kierowniczą, co znacznie zwiększa komfort pracy. Układ ogrzewania o wysokich parametrach i klimatyzacja zapewnia odfiltrowanie  zanieczyszczeń, zapewnia dobry przepływ powietrza w kabinie oraz zrównoważoną temperaturę w jej wnętrzu. Kabina została zaprojektowana tak, by niwelować hałas - jego niski poziom wewnątrz kabiny sprawia, że operator mniej się męczy podczas pracy.Teleskopowa kolumna kierownicza z regulacją pochylenia i szereg urządzeń sterowania (joystick lub joystick z proporcjonalnym sterowaniem dodatkowej hydrauliki) sprawiają, że operator czuje się  komfortowo i długo zachowuje zdolność do wydajnej pracy.

Dowiedz się więcej o maszynach JCB.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL