HYUNDAI CE do prac w mieście

Hyundai Construction Equipment oferuje maszyny, które można nazwać prawdziwymi mieszczuchami. W tej właśnie roli sprawdzają się najlepiej. Wykonawcy prac w miastach bardzo często sięgają po mini-koparki, midi-koparki i ładowarki o napędzie ślizgowym marki Hyundai CE.

Hyundai CE oferuje maszyny budowlane, które w małych gabarytach mieszczą dużą moc. Firma może się poszczycić jedną z najszerszych linii maszyn kompaktowych. Zostały zaprojektowane z myślą o ogrodzonych terenach miejskich.

MINI-KOPARKI HYUNDAI są bardzo chętnie wybierane przez wykonawców, głównie ze względu na małą powierzchnię, którą zajmują przy bardzo precyzyjnie i wydajnie wykonywanej pracy.

MIDI-KOPARKI HYUNDAI także sprawdzają się  na niewielkich przestrzeniach. Idealne tam, gdzie tradycyjna maszyna nie ma dostępu. Jest większa od serii mini, ale nadal spełnia się w roli miejskiej przestrzeni, dzięki kompaktowości i płynności obsługi.

ŁADOWARKI O NAPĘDZIE ŚLIZGOWYM są przeznaczone do małych i trudnych prac w ciasnych miejscach. Te wszechstronne maszyny do zadań specjalnych pomimo niewielkich wymiarów, przekonuje precyzją i wydajnością pracy. I tak na przykład model HSL650-7Al o masie roboczej 2690 kg, pojemności łyżki 0,31 m3, mocy silnika 35 kW/48 KM (2500 obr./min) marki Kubota V2403, zaskakuje mocą oraz łatwością sterowania.

Hyundai CE to firma, która chętnie uczestniczy w wystawach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Jej pracownicy lubią poznawać klientów, operatorów oraz ich opinie. Warto odwiedzić stoisko firmy podczas eROBOCZE SHOW w czerwcu.

 

 

(fot. górne  HYUNDAI CE)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL