Szybkozłącze pełnohydrauliczne OQ 70/55

OQ 70/55 przeznaczone jest do koparek klasy od 1 to 120 ton. Ostatnio ten model szybkozłącza  wraz z zagęszczarką V8X3VA, trafiły do firmy MELIORANT.

Szybkozłącze pełnohydrauliczne umożliwia wykorzystanie koparki jako uniwersalnej maszyny roboczej dla dowolnego urządzenia hydraulicznego. Automatyzacja bez  wątpienia stanowi ważny element przewagi rynkowej.

OQ70/55 przeznaczone jest do koparek od 18 do 32 ton. Szerokość budowlana szybkozłącza wynosi 550 mm. Rozstaw osi 600 mm. Maks. liczba złącz wynosi 6.  Masa OQ70/55 równa jest 230 kg. 1/2" , 3/4" oraz 1"  wynosi 2.  Opcjonalnie dostępne też elektrozłącze.

Szybkozłącze pełnohydrauliczne umożliwa przewagę na placu budowy. Wystarczy zaledwie kilka sekund na zmianę osprzętu, która jest w pełni hydrauliczna i możliwa z miejsca pracy operatora. DT-Automatyzacja podkreśla, że automatyzacja na placu budowy wiąże się z licznymi zaletami ekonomicznymi, ale również zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa prac ziemnych.

Pełną ofertę szybkozłączy znajdziesz na stronie DT-Automatyzacja:

https://www.dt-automatyzacja.pl/

 

 

(fot. DT-Automatyzacja)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL