Wysokoprzepływowe ładowarki teleskopowe z pakietem Waste Expert

Bobcat oferuje wysokoprzepływowe ładowarki teleskopowe w silnikiem Bobcat Stage IV wyposażone w pakiet Waste Expert. Dostępne modele: TL34.65HF, TL35.70, TL38.70HF, TL43.80HF.

Model TL43.80HF to nowość o ofercie Bobcat, który zapewnia udźwig 4,3 tony i maksymalną wysokość podnoszenia prawie 8 metrów. Zapewnia większą wydajność dzięki większej sile odspajania, znamionowej wydajności roboczej, krótszym czasom cyklu i szybszym obrotom.

Przestronna i większa kabina operatora gwarantuje doskonałą widoczność. Dodatkowe funkcje i systemy sprawiają, że maszyna jest gotowa do pracy od razu.

Uchwyt do zawieszania narzędzi Bobcat Quick-Tach to idealne połączenie wytrzymałości i zwartości. Funkcja blokady hydraulicznej pozwala szybko i bezpiecznie zmieniać osprzęt bez wychodzenia z kabiny. Dzięki możliwości podłączenia różnego osprzętu, jak na przykład kilku rodzajów i rozmiarów łyżek, chwytaków, wciągarek, ładowarka teleskopowa staje się bardzo wszechstronną maszyną.

Sterowanie dodatkową funkcją hydrauliczną można łatwo wykonać za pomocą pokrętła na joysticku. Umożliwia to sprawne zarządzanie działaniem hydraulicznie napędzanych urządzeń, takich jak chwytaki lub wciągarki.

bobcat waste expert1

bobcat waste expert2

bobcat waste expert3

 

(fot. Bobcat)

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL