Ładowarki Bobcat S510 i S530

Ładowarki Bobcat serii M Stage V zapewniają operatorom większą wydajność, większy komfort i optymalizację w zakresie konserwacji. Dzięki temu możesz zmaksymalizować wydajność w miejscu pracy.

Jak podkreślają fachowcy firmy Bobcat, modele z serii M są jednymi z najlepiej sprzedających się w Europie. - Klienci korzystają na kompaktowych rozmiarach w połączeniu z wysokim momentem obrotowym i wydajnością nowych silników. Silniki Stage V pozwalają nam również dodać popularne opcje klimatyzacji i hydrauliki wysokoprzepływowej do modeli z serii 500, co dodatkowo zwiększa komfort i wydajność operatora – informuje firma Bobcat.

Ładowarki mają kompaktowy wymiar i niewielką masę, gwarantując wydajną i komfortową pracę w ciasnych oraz trudnodostępnych miejscach, jak również mogą być łatwo transportowane.  Nowy silnik zapewnia o 37% większy moment obrotowy i szybkie odzyskiwanie po przeciążeniu w porównaniu z poprzednimi maszynami, co zapewnia operatorowi większy komfort - ładowarki mogą pracować z taką samą mocą przy niższych obrotach, niższym poziomie hałasu i niższym zużyciu paliwa wykonując te same prace, co większe maszyny tego typu.

Nowe ładowarki S510 i S530 z silnikami V są teraz oferowane z opcją High-Flow, dzięki temu umożliwiają zamontowanie bardziej wymagającego mocowania na maszynie, np. piła koła, rębak do drewna czy grabie.

 

(fot. Bobcat)

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL