Hydrauliczne palownice SUNWARD

Wysoce wyspecjalizowane urządzenia bezpieczne dla środowiska, nieemitujące zanieczyszczeń, bezwibracyjne i działające bez uciążliwego hałasu. W Sunward znajdziemy ponad 20 modeli palownic. Wszystkie oferowane przez Sunward palownice wykorzystują ekonomiczne rozwiązania z siłą naciskową od 80 do 1200 ton o szerokim spektrum zastosowania i doskonałej wydajności. Palownice Sunward mogą pracować w różnych warunkach, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii. Kabina wyposażona została we wzmocnioną osłonę przedniej szyby, a jej konstrukcja umożliwia kontrolowanie przez operatora pozycji palownicy oraz dogodne działanie przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Operator ma możliwość wykorzystania technologii spiętych ze sobą palownic. Pozwala ona eliminować ryzyko uszkodzeń i daje pełną kontrolę nad działaniem urządzenia.

Palownice SUNWARD wykorzystują mechanizm w kształcie litery H. Na miejsce pracy urządzenie transportuje hydrauliczne podwozie. Za sprawą „składanej” konstrukcji (najcięższa samodzielna część może być załadowana na środek transportu o ładowności 40 ton) każda maszyna jest przystosowana do dogodnego transportu oraz wyposażona w nowoczesne zabezpieczenia.

sunward palownica2

Palownice posiadają wbudowane nowoczesne i precyzyjne wskaźniki, które pokazują odległości, kąty nachylenia, jak również inne niezbędne parametry i aktualne odczyty konieczne do prawidłowego działania. W sytuacji osiągnięcia krytycznych parametrów urządzenie przekazuje sygnały ostrzegawcze oraz sygnały alarmowe, dzięki czemu operator może wykonywać zadanie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

(fot. Sunward)

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r. na Lotnisku Krzywa koło Legnicy w godzinach 9.00-17.00. To wyjątkowe wydarzenie jest…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL