Bobcat E57W

 

Słyszeliście o kompaktowej koparce Bobcat, model E57W? To najnowszy członek rodziny koparek tej marki, wyposażony w silnik diesla D24 spełniający normy emisji IIIB bez wykorzystania filtra cząstek stałych. Jeśli porusza się na kołach, ma masę niecałych 6 ton i dysponuje głębokością kopania 3,495 metra (do przedłużenia aż do 3,795 metrów). W standardowym wyposażeniu znajduje się również klimatyzacja kabiny, układ ostrzegania o przeciążeniach, drugi obwód hydrauliczny oraz zawory bezpieczeństwa w ramieniu, żurawiu i tarczy spychacza.

 

Zadbano również o wygodę operatora, instalując wygodne w obsłudze manetki i projektując przestronną, ergonomiczną kabinę. Regulowana jest prędkość działania urządzeń hydraulicznych, by można dostosować czułość do sposobu pracy.

 

Bobcat jest znana z wszechstronności - wystarczy pomyśleć o ładowarkach tej marki. Tu nie jest inaczej. Użytkownikom koparki E57W oferowana jest opcja łyżki z "kciukiem", dzięki któremu można przenosić obiekty wystające poza obrys urządzenia roboczego.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL