Komfort na placu budowy

Wygodna i wielofunkcyjna – tak w skrócie można opisać koparkę kołową Komatsu model PW 160-10

Dzięki silnikowi spełniającemu normy emisji spalin EU Stage III/EPA Tier 4 Interim model 160-10 jest przyjazny dla środowiska i oferuje dużą moc przy niskim zużyciu paliwa, które można dodatkowo zredukować o 8%. Ważnym elementem konstrukcyjnym jest zintegrowany układ hydrauliczny zapewniający maszynie jej wielofunkcyjność. Sprawdza się zatem zarówno na dużym placu budowy, jak i w pracach przy kształtowaniu krajobrazu.

Koparka Komatsu posiada duży wybór typów wysięgników, ramion i osprzętu mocowanego do podwozia, dzięki czemu można ją dostosować do indywidualnych wymagań dotyczących transportu, zasięgu roboczego i siły kopania.

Kabina serii 10 ze stalową rurową ramą, podgrzewany fotel z zawieszeniem pneumatycznym, więcej miejsca w schowkach - to niewątpliwie udogodnienia zaprojektowane z myślą o komforcie operatorów. Na uwagę zasługuje przede wszystkim duży, wielofunkcyjny ekran, który umożliwia kierującemu maszyną monitorowanie jej działania.

1

Dodatkowe oświetlenie koparki: dodatkowa lampa robocza z lewej i prawej strony wysięgnika, światła robocze LED, światła robocze LED na stopie wysięgnika - to elementy zapewniające większe bezpieczeństwo pracy w każdych warunkach.

MOC SILNIKA

110 kW/148 KM@ 2.000 obr./min

MASA EKSPLOATACYJNA

17.025 – 18.445 kg

POJEMNOŚĆ ŁYŻKI

max 1,13 m3

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL