JCB 8026 CTS – nowy model mini koparki

JCB 8026 CTS to pierwsza maszyna o tradycyjnym zachodzeniu z tyłu podczas obrotu w bieżącej klasie urządzeń o wadze 2,5–3,5 ton. Wraz z wagą transportową waży 2,7 ton. Maszyna ta jest jedną z największych, które można holować przyczepą o DMC 3,5T.

JCB 8026 CTS pod wieloma względami jest podobna do 8025. W nowej mini koparce kluczowe elementy zostały ulepszone. Wyposażona została w umieszczony poprzecznie silnik Perkins z serii 400 o mocy 18,4 kW zgodnym z normą Tier IIIa, który dostarcza 96 Nm momentu obrotowego przy 1800 obr./min. Jak zaznacza Interhandler JCB, zachodzenie z tyłu podczas obrotu większe o 470 mm niż w modelu 8025 ZTS w połączeniu z bardzo niskim środkiem ciężkości zapewnia o 19% większe możliwości podnoszenia niż lider rynku.

W JCB 8026 CTS  wysięgnik oraz ramię mają głębokość kopania 2,74 m, zasięg 4,77 m oraz wysokość zrzutu 3,22 m. Mini koparkę wyróżnia doskonały obrót łyżki oraz wiodące w swojej klasie siły zrywania, co czynią ją wysoce produktywną maszyną.

Ponadto do modelu JCB 8026 CTS bardzo łatwo można zamontować młoty, zagęszczarki oraz inne osprzęty. Dzięki temu maszyna jest wszechstronna i bardzo funkcjonalna.

Nową mini koparkę wyróżnia także nowy projekt podwozia, który wykorzystuje 3 rolki dolne, 1 rolkę górną oraz prowadnice koła pasowego luźnego o wysokiej wytrzymałości, a także napinacze smarne.

Więcej informacji na stronie: http://www.interhandler1.stronazen.pl/

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL