Skarpowanie i kopanie

Zwiększenie zasięgu pracy maszyn przy kopaniu lub skarpowaniu to główne przeznaczenie produkowanych przez firmę TokFrez wysięgów LONG REACH

Firma P.P.H.U. TokFrez Dariusz Zduleczny z Łapanowa specjalizuje się w produkcji wysięgów LONG REACH. Produkcja obejmuje ramiona o długości od 12 m do 22 m, które mogą być wykorzystywane m. in. do koparek: Atlas, JCB, Case, Cat, Volvo, Komatsu, Doosan, Hyundai.

Cechą charakterystyczną każdego wyrobu jest tabliczka znamionowa ze znakiem CE, z informacją na temat modelu, długości, numeru seryjnego oraz daty produkcji.

W ofercie TokFrez znaleźć można różnorodne typy wysięgów, a wśród nich wysięgi wzmocnione służące do pracy w nietypowych warunkach, przy wzmożonej eksploatacji, np. w żwirowniach. Przedłużenia mogą być dopasowane do każdego rodzaju koparki.

wysięg long TOKFREZ400

 

Wysięgi są wykonane ze stali S355J2. W wersji na dwóch siłownikach naporu jest możliwe całkowite wyprostowanie nieskracające zasięgu. Inną opcją jest wersja z jednym siłownikiem naporu (tzw. banan), pozwalająca na tworzenie wysięgów przeznaczonych do bardziej obciążonej pracy.

Firma dysponuje własną hartownią, w której hartuje wszystkie elementy toczone wysięgów (sworznie, tuleje).

Wyposażenie wysięgu obejmuje: komplet przewodów hydraulicznych, komplet przewodów rozprowadzających smarowanie, komplet sworzni oraz (opcjonalnie) łyżkę do kopania lub skarpowania o odpowiednio dobranej pojemności.

Do malowania wysięgów firma stosuje oryginalne lakiery dopasowane do danej maszyny, a na ich powierzchni umieszczane są naklejki ostrzegawcze i informacyjne.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL