Kruszarka drogowa do kamieni FAE z napędem WOM

UTECH w swojej ofercie posiada kruszarkę drogową do kamieni z napędem WOM marki FAE. Maszyna służy przede wszystkim do budowy i renowacji dróg gruntowych, polnych oraz leśnych w obecności dużych kamieni.

Jednak w praktyce jej możliwości są wykorzystywane także przy szerszych pracach. Na przykład często jest wykorzystywana przy kruszeniu kamieni na polach uprawnych (rekultywacja) oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność kruszenia materiału budowlanego in-situ, a także przy budowie stoków narciarskich.

Maszyna została zaprojektowana do kruszenia m.in.:

   -kamieni naturalnych dowolnej twardości,

    -oporników drogowych,

   -połamanych płyt betonowych,

    -kostki brukowej,

    -gruzu budowlanego dowolnego rodzaju.

Kruszarka drogowa do kamieni FAE z napędem WOM wykorzystywana jest tam, gdzie warunki terenowe są zbyt ciężkie dla klasycznych stabilizatorów gruntu. Kruszarka drogowa do kamieni FAE pracuje z maksymalną głębokością roboczą od 15 cm do 25 cm i jest zdolne kruszyć kamienie o średnicy do 50 cm, co zależy od modelu tej maszyny. Maszyna po wykonaniu swojej pracy pozostawia jednolitą homogeniczną w całym przekroju warstwę gruntu gotową do dalszego profilowania i zagęszczania. Najważniejsze elementy maszyny wykonane zostały z najlepszych gatunków trudnościeralnej stali Hardox, co zapewnia najlepszą w tej klasie maszyn żywotność maszyny.

Maszynę można stosować przy bardzo wielu pracach i kruszeniu dowolnych typów skał, dzięki szerokiemu asortymentowi narzędzi widiowych z węglikami spiekanymi.

FAE specjalizuje się wyłącznie w produkcji maszyn do rozdrabniania. Dwuletnia gwarancja fabryczna potwierdza jakość tych maszyn.

Modele dostępne na stronie UTECH.

http://utech.pl

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL