Głowica wychylno-obrotowa Smp Swingotilt w ofercie NORDMAX

NORDMAX oferuje głowicę wychylno-obrotową Swingotilt firmy SMP. To urządzenie, dzięki któremu maszyna na placu budowy jest bardziej wydajna i tańsza w eksploatacji nawet o 30%.

Głowica wychylno-obrotowa Smp Swingotilt umożliwia obrót narzędzia roboczego o 360° oraz wychył o 40°.  Nadaje się do koparek lub koparko-ładowarek o masie od 3 do 30 ton. Głowicę można zamontować na istniejącym szybkozłączu lub bezpośrednio na ramieniu. Ponadto urządzenie to nadaje się do łączenia z zintegrowanym modułem chwytakowym. Głowica może zostać doposażona w hydrauliczny układ kierowniczy z proporcjonalnymi zaworami hydraulicznymi, za pomocą którego można sterować kołami maszyny używając joysticków.  Dużą zaletą głowicy jest jej wyposażenie w szybkozłącze hydrauliczne, co zapewnia, że wymiana osprzętu odbywa się w szybko i  nie wymaga opuszczenia kabiny przez operatora.

nordmax glowica1

Głowica wychylno-obrotowa Smp Swingotilt jest urządzeniem wielofunkcyjnym, ponieważ można na niej zamontować nieograniczony zasób sprzętu. W ten sposób za pomocą jednej głowicy można wykonać pracę za wiele maszyn. Na przykład istnieje możliwość podpięcia wideł do palet w celu rozładunku materiałów zastępując wózek widłowy lub ładowarkę.

Ale to nie wszystkie zalety głowicy. Nordmax zachęca do kontaktu wszystkich zainteresowanych możliwościami urządzenia.

http://www.nordmax.pl/

 

 

(fot. NORDMAX)

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW - jedyna taka impreza w Polsce   Koparki, ładowarki, spycharki, wozidła, narzędzia robocze, sprzęt telematyczny oraz geodezyjny, materiały eksploatacyjne, a nawet narzędzia ręczne - wszystko to zgromadzone w jednym miejscu, dostępne do oglądania i testowania przez cały dzień. A na dodatek: konkurencje z cyklu Polskiej Ligi Operatorów, strefa zabaw dla dzieci i przyjazna, operatorska atmosfera. Oto…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL