Broker Maszyny: wszystko do recyklingu

Broker Maszyny oferuje bogaty sprzęt do realizacji zadań związanych z recyklingiem. Tutaj znajdziemy wszystko, co potrzebne dla tej branży: kruszarki mobilne, semi-mobilne, kruszarki hybrydowe, przesiewacze oraz osprzęt do koparek i ładowarek.

Broker Maszyny specjalizuje się w mini oraz midi maszynach: znajdziemy tu kruszarki o masie 3 – 30 ton na podwoziach gąsienicowych, kołowych lub stacjonarne, specjalnie dla firm komunalnych maszyny hybrydowe przystosowane do transportu hakowcem z możliwością zasilania własnym silnikiem lub siecią elektryczną. Jako autoryzowany przedstawiciel firm REV i KOMPLET na terenie kraju, w ciągu ostatnich lat Broker Maszyny dostarczyła na rynek kilkadziesiąt midi kruszarek. Maszyny te pracują w firmach komunalnych, wyburzeniowych i drogowych. Broker Maszyny dopasowuje rozwiązania do potrzeb klienta, oferuje maszyny zarówno do małych jak i dużych zadań.

broker maszyny recykling1

Oferta Broker Maszyny w zakresie prac recyklingowych obejmuje:

-MINI i MIDI kruszarki mobilne na podwoziu gąsienicowym KOMPLET o masie 3 – 12 ton, MIDI kruszarki mobilne dla firm komunalnych z systemem zasilania hybrydowego przystosowane do transportu hakowcem o masie 6 – 12 ton

- MIDI kruszarki mobilne REV na podwoziu gąsienicowym o masie 13 – 25 ton o szerokości transportowej do 2,5 m

- MINI kruszarki udarowe do przerobu zerwanego asfaltu KOMPLET

- MIDI kruszarki stacjonarne z napędem elektrycznym KOMPLET

- Ciężkie kruszarki stożkowe, udarowe i szczękowe oraz przesiewacze do zastosowań przemysłowych REV

- MINI i MIDI przesiewacze KOMPLET na podwoziu gąsienicowym i kołowym

- Przesiewacze bębnowe i MINI kruszarki KOMPLET zabudowane na przyczepie samochodowej

- Łyżki przesiewające CM oraz ITALDEM do koparek,  do prostej segregacji materiału na budowie

- Łyżki kruszące CM oraz ITALDEM do koparek (najtańsze rozwiązanie dla małych i średnich zadań przy wyburzeniach i rozbiórkach)

- Młoty hydrauliczne TECNA, JAB, ITALDEM do koparek

- Nożyce hydrauliczne OSA, ITALDEM, VTN, VERACHTERT

- Łyżki krusząco-mielące do koparek i ładowarek

- Wysokowydajne hydrostatyczne ładowarki kołowe VENIERI predysponowane do pracy z osprzętem do załadunku i recyklingu do obsługi składowisk i magazynów, linii segregacji śmieci, kruszarek itp.

- Ładowarki teleskopowe DIECI oraz VENIERI dla wysypisk śmieci, firm montażowych i komunalnych

- Wozidła przegubowe HYDREMA o ładowności 10 i 20 ton z możliwością montażu specjalistycznej zabudowy jak np. hakowiec, betonomieszarka, posypywacz, skrzynia ładunkowa i wiele innych.

broker maszyny recykling4

Broker Maszyny oferuje rozwiązania sprawdzone i niezawodne. Na życzenie dopasowuje sprzęt do indywidualnych potrzeb. Oferta firmy zawiera maszyny i urządzenia standardowe oraz opcje specjalne takie jak: zabezpieczenia antykorozyjne do pracy w agresywnym środowisku, osłony podwozi o pracy na składowiskach odpadów, wysięgniki robocze wysokiego załadunku i wiele innych.

Sprawdź pełną ofertę Broker Maszyny:

http://www.brokermaszyny.pl/

 

(fot. Broker Maszyny)

 

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL