CASE w Lublinie

 

Gąsienicowa koparka o ograniczonym obrysie nadwozia marki CASE rozpoczęła właśnie pracę na budowie budynków mieszkalnych w Lublinie. Model CX145DSR został zakupiony u dystrybutora Tech-Expert Południe przez firmę Usługi Remontowo - Budowlane Grażyna Danielak.

 

CX145DSR 2 7111

"CX145DSR okazał się doskonałym wyborem" - mówił Robert Danielak, współwłaściciel firmy wykonującej prace - "Wykonuje najważniejsze zadania, takie jak szybkie i efektywne kopanie rowów. To dla nas duża zaleta, ponieważ właśnie zaczynamy pracę przy tym projekcie. W tak wczesnym stadium, chcemy posunąć się naprzód tak daleko jak to możliwe, unikając opóźnień".

 

"Kiedy budowa wejdzie w dalsze etapy, łatwość manewrowania koparką o ograniczonym obrysie nadwozia stanie się bardzo istotna. Plac budowy stanie się bardziej ciasny, więc konieczne jest posiadanie maszyny mogącej z łatwością się po nim poruszać i pracować bezpiecznie między przeszkodami. Potrzebowaliśmy maszyny efektywnej i łatwej w użyciu - CX145 DSR spełnia oba warunki".

 

"Jak słusznie zauważył Robert, funkcjonalność i efektywność są najważniejsze na tym rynku" - stwierdził Dominik Ziemczonek, Manager Marketingu CASE Construction Equipment we wschodniej i centralnej Europie - "Pracując w tak ograniczonej przestrzeni, operatorzy potrzebują koparki o zerowym promieniu obrotu, która wykona wszystkie zadania bez uszczerbku na produktywności".

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL