Nowe modele Kioti

 

Marka Kioti specjalizująca się w ciągnikach niedawno rozszerzyła portfolio tych maszyn. Mowa o modelach CS2220 oraz CS2520, należących do klasy ciągników miniaturowych.

 

Nowe modele posiadają wszystkie cechy typowe dla maszyn Kioti: precyzyjne silniki diesla produkowane w zakładach należących do firmy, hydrostatyczny napęd, czy ergonomiczne miejsce pracy operatora. Moc silnika to odpowiednio 21 i 24,5 koni mechanicznych; co jednak najważniejsze, konstruktorom udało się zredukować spalanie. Oba modele posiadają też możliwość włączenia napędu na cztery koła w razie potrzeby. Oba ciągniki rozpędzają się do 15,4 kilometra na godzinę.

 

Użytkownik ma do dyspozycji łyżkę kopiącą oraz ładowarkową, co czyni z nowych maszyn miniaturowych rozmiarów koparko - ładowarki. Większy z ciągników ma też system szybkozłączy pozbawiony sworzni, pozwalający na bardzo szybkie przezbrojenie maszyny. Sterowanie maszyną jest łatwe dzięki kierownicy, a poruszanie narzędziem roboczym i jego funkcjami odbywa się za pomocą joysticka.

 

Konstrukcja pokrywy silnika zapewnia doskonałą widoczność, a pionowo otwierana klapa serwisowa ułatwi zadanie podczas przeglądów. Ciągniki CS2220 i CS2520 posiadają WOM oraz łącze trzypunktowe.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL