Stanley CHV08 - Ręczny młot kruszący

Drobne prace wyburzeniowe to doskonała możliwość do przetestowania ręcznego młota kruszącego Stanley CHV08

Ten model młotów dzięki niewielkim wymiarom jest idealny do prac na ograniczonych przestrzeniach, takich jak studzienki kanalizacyjne. Jego przeznaczeniem są drobne prace wyburzeniowe i rozbiórkowe.

Stanley CHV08 posiada nowoczesne rozwiązani techniczne. Warto przyjrzeć się chociażby szybkozłączom, które gwarantują szczelność oraz nieskomplikowaną obsługę urządzenia. Wykluczają ponadto możliwość nieprawidłowego podłączenia młota do źródła zasilania. Na uwagę zasługują także: mechanizm udarowy i uchwyt grota.

Mechanizm udarowy pozwala na dłuższą pracę urządzenia, eliminując przy tym potencjalne awarie. Prosta konstrukcja uchwytu grota natomiast umożliwia szybką wymianę końcówki i przedłuż pracę narzędzia.

 

stanley piab CHV08 ręczny młot kruszący

 

A jaki jest Stanley CHV08?

To lekki młotek kruszący do prac w miejscach o ograniczonych przestrzeniach. Posiada uchwyt typu „D”. Zapewnia możliwość pracy w pionie i poziomie. Młot dostępny jest także w wersji podwodnej.

Podstawowe dane techniczne:

waga: 8 kg

wymiary: 50 x 15 cm

uchwyt grota: 580 Hex Shank

ciśnienie oleju hydraulicznego: 70 – 140 barów

przepływ oleju hydraulicznego [l/min]: 26 - 34

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL